Lista ocen Audi Q7 I SUV (25) - Ergonomia

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej16
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Jak to u Niemcow - nie za duzo bajerow ale na pewno wystarczajaco. Jedynie MMI moglby byc troche bardziej przyjazny kierowcy, dla pasazera przednia zabawa ale osobiscie nie mam zastrzezen. Stanowczo zalecam nie bawic sie tym cudenkiem kiedy prowadzisz samochod bo znajdziesz sie w rowie.
~Szczęśliwy posiadacz
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Miałem poprzednio audi a6 i czuje się jak w domu. Wszystko znajduję się pod ręką, obsługa intuicyjna, system MMI bardzo prosty w obsłudze, przejrzysty i czytelny.
~dariusz.laskowski@neostrada.pl
SUV 3.6 FSI 280KM 206kW
Po mimo wszelkich regulacji kierownicy i fotela nie można znaleźdź optmalnego ustawienia by lewa ręka naturalnie opierała się na drzwiach ( łokieć )i kierownicy .
~Łukasz
SUV 3.6 FSI 280KM 206kW
Różnie ludzi opisują Ergonomię audi,Ja nie mam żadnych zastrzeżen wszystko jest wykonane starannnie, solidnie, obsługa wszystkiego tez nie sprawia mi trudności więc dla mnie super.
~delta2000@poczta.fm
SUV 4.2 i V8 quattro 350KM 257kW
perfekcja - w koncu to prawie Bentley. MMI nardzo intuicyjne. Jesli w pakiecie jest jeszcze obsługa głosowa to w ogóle nie ma problemu, tylko trzeba sie nauczyć komend ( ang, niem)
~mati
SUV 4.2 TDI 326KM 240kW
Fajnie wszystko rozplanowane nie trzeba się po nic schylać kręcić w fotelu , na wyciągnięcie ręki , większość intuicyjna
~Ryszard51
SUV 4.2 TDI 326KM 240kW
Wszystko jest na swoim miejscu, konsola nie przeraża zbyt dużą ilością przycisków a te najbardziej potrzebne w zasięgu ręki.
~Piotr
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
MMI nieco skomplikowane w obsłudze. Bardzo drogie mapy do nawigacji - ale od czego jest internet.
~artix603
SUV 4.2 i V8 quattro 350KM 257kW
ergonomia na piątkę z plusem,świetnie pomyślane niektóre rzeczy we wnętrzu czyli wszystko na swoim miejscu
~prezes
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Wszystko na swoim miejscu ,przydalaby sie bardziej rozbudowana elektryczna regulacja kierownicy..
Audi Q7 I SUV