Lista ocen Audi Q7 I SUV (30) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
SUV 3.6 FSI 280KM 206kW
Przestrzeni jest wystarczająca 4 osoby podróżują naprawde komfortowo, Ja mam akurat wersje 6 osobową więc z tyłu dla 2 osób sa naprawde świetne warunki, przednie fotele mają duzy zakres regulacji wiec jest naprawde przyzwoicie. Jednak nie ma co się łudzić że ludzie mogą jeździć na ostatnim rzędzie siedzeń on jest przeznaczony tylko dla dzieci a wsiadanie do niego jest sporym problemem dla kogos większego więc nie ma co ich liczyć jako normalne...
~Vincent_Vega
SUV 3.6 FSI 280KM 206kW
Rewelacja - miejsca nie brakuje ani z przodu ani w 2 rzędzie siedzień. 3 rząd tylko dla dzieci, ale to chyba oczywiste. Jest szeroko i wygodnie. W drugim rzędzie miejsca więcej niż w zwykłej wersji A8. Mogło by być trochę więcej miejsca na głowe, jestem wysoki i jak podniosę trochę fotel dotykam włosami sufitu, który po bokach jest obniżony ze względu na panoramiczny szyberdach.
~Maciej16
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Duzy samochod dla wymagajacych. Mozna zalozyc zaklad pogrzebowy z takim samochodem. Miejsce dla kazdego sie znajdzie nawet dla rodziny z 4 dzieci i psa jeszcze mozna do bagaznika wrzucic i jeszcze zostanie miejsca. Ostroznie z wyborem parkingow wielopoziomowych - szczegolnie tych starych. Mozna sie zaklinowac ;-)
~artix603
SUV 4.2 i V8 quattro 350KM 257kW
bagażnik 330l-moje dwie córeczki w trzecim rzędzie siedzeń.dwóch synów w drugim rzędzie siedzeń a na przodzie ja i moja piękna żona-czego chcieć więcej? zadziwiająco ogromna ilość miejsca w drugim rzędzie-chyba żaden suv tyle miejsca nie ma
~Szczęśliwy posiadacz
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Bardzo dużo miejsca w środku, nawet na dodatkowej kanapie w wersji 7 miejscowej jest dość komfortowo. Jak ktoś twierdzi że jest mało miejsca to powinien kupić sobie Autosana albo ikarusa przegubowego.
~Adi
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Jak na tak ogromne auto - po wsadzeniu fotelika dla dziecka z tyłu i zakładając, że dziecko MA NOGI :) musisz przysunąć troszkę fotel pasażera do przodu. A wtedy jest już rozpacz.. Ledwo kobieta się mieści.
~Szeryff
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Dla 4 osob pelen komfort, dla 5 ciu porażka bo na srodku się siedzi jak na płycie MDF obitej skajem. W wersji 7 ciasnota ale to nie autobus. Brak regulacji zagłówków w 2 i 3-cim rzędzie.
~Ryszard51
SUV 4.2 TDI 326KM 240kW
Dużo miejsca dla kierowcy, pasażerów i na bagaż. Do przewożenia bardziej foremnych i dużych przedmiotów mam bagażniki dachowe i jak do tej pory nie miałem problemów z żadnym ładunkiem.
~audimaniak
SUV 3.0TDI DPF Tiptronic Quattro 240KM 177kW
Miejsca tyle co w pustej stodole. Z drugiej strony piąta osoba ledwo co wejdzie (w a6 nie wejdzie). No ale to nie autobus. Dla czterech komfort.
Dziennik kosztów dla Audi Q7 I SUV
11,9
16,2
~Piotr
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Mam 190cm i przestrzeń kierowcy jest wystarczająca. Co innego z tyłu - tu mogłoby być lepiej, ale w sumie dla mnie to bez różnicy...
Audi Q7 I SUV