Lista ocen Audi Q7 I SUV (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej16
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Nie wiem co tu napisac. Samochod jest drogi i nie mowie tylko o zakupie ale i o utrzymaniu. Nalezy powaznie sie zastanowic czy cie stac na niego, bo pozniej bedzie ci trudno z tych kamaszy wyskoczyc bez umoczenia grubej forsy. Nie licz na to ze ten samochod bedzie sie cieszyl powodzeniem w trakcie sprzedazy. W dzisiejszych czasach tego typu samochod musi znalesc swojego \"maniaka\"!
~Vincent_Vega
SUV 3.6 FSI 280KM 206kW
Ogólnie tak jak wszystkie Audi - Samochód nie jest tani, ani nowy ani używany - dobrze trzyma swoją wartość. To minus przy zakupie używanego, ale za jest pewna gwarancja, że się później dobrze sprzeda. Jakość którą oferuje Audi mi odpowiada, a że nie da się jej kupić taniej... trudno co robić.
~Pelini
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
S-Line ultra drogi. audi stosuje ciekawy zabieg. Ceny aut zawsze podawane są w najtańszej wersji i praktycznie brak jest pakietów wyposażenie. Więc po wybraniu odpowiadających nam opcji okazuje się, że z 200 tys zrobiło się nagle około prawie 400tys zł.
~Jacek
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Moja q7 ma 14lat ja użytkuje ją od 6lat a auto prezentuje się bardzo ładnie wersja sline, mam w niej wszystko począwszy od kubełkowych foteli, czarnego wnętrza, panoramy radarów asystentów ruchu itd..Jakość auta premium Bardzo dobra.
~Ryszard51
SUV 4.2 TDI 326KM 240kW
Nie żałuję pieniędzy wydanych na te auto, wiernie służyło mi przez 3 lata a teraz równie posłusznie służy mojej żonie jako środek transportu do pracy i na częste, duże zakupy.
~dariusz.laskowski@neostrada.pl
SUV 3.6 FSI 280KM 206kW
Przy takiej cenie spodziewałem się dużo więcej ! Tylko dwa silniki benzynowe w ofercie to oba powinny być perfekcyjne . Możliwe , że silnik 4,2 jest OK ale za jaką cenę !
~mati
SUV 4.2 TDI 326KM 240kW
Każde auto mogłoby być tańsze i w zakupie i utrzymaniu. Ale prównując go do X5 to jest tutaj sporo lepiej , dostajey naprawdę wiele i wysokiej jakości.
~beata
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
jak na mój gust zdecydowanie za droga.. ale jak weźmie sie pod uwagę cenę konkurentów.. to wypada już nie tak najgożej.. w końcu to flagowy model audi.
~Malish
SUV 4.2 i V8 quattro 350KM 257kW
Całkiem ok, nie ma za dużo super głupich rozwiązań, jak to miało miejsce w moim poprzednim aucie którym było Volvo XC90

Usterki Audi Q7 I

Audi Q7 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
To jednak drogi samochód, jeśli kupuje się go nowy w salonie. Lepiej kupić mało używany.
Audi Q7 I SUV