Lista ocen Audi Q7 I SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW 2005-2009 (22) - Całokształt

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pelini
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Auto idealne, pomimo iż troszkę tandetne w środku (ale to kwestia gustu). W porównaniu do SUVów Mercedesów / Lexusów / Toyoty / Volvo / Porche zdecydowanie najładniejsze oraz najbardziej komfortowe. Stanowi idealny kompromis dla osób lubiących dużo i szybko podróżować oraz od czasu do czasu wyjechać w teren i nie utknąć w pierwszym napotkanym błotku. Nie raz zdarzyło się już wyciągać na oblodzonej nawierzchni Nisana Patrola. Silnik 3.0 -...
~Szczęśliwy posiadacz
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Q7 jest według mnie jednym z najładniejszych i najbardziej komfortowych suvów dostępnych na rynku. Jeździłem nowym ML, Volvem i X5 ale komfort w Q7 jest nieporównywalny. Jakość wykonania wnętrza jest wyśmienita, nic nie trzeszczy, stuka, puka wszystkie plastiki są miękkie i miłe w dotyku a ergonomia stoi na bardzo wysokim poziomie. Miałem kiedyś mercedesa s-klasę i ciągle były problemy z pneumatycznym zawieszeniem (błędy, błędy, błędy). W Audi...
~Jacek
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Q7 daje użytkownikowi szerokie możliwości zastosowania, posiada komfortowe wnętrze w którym zarówno kierowca jak i pasażerowie podróżują komfortowo. Pneumatyczne zawieszenie, daje możliwość nie tylko jazdy w trudnym terenie ale także na autostradzie. Q7 w wersji sline z b.bogatym wyposażeniem prezentuje się prestiżowo pomimo swoich lat. Dla osób które lubią duże auta i komfort - jest idealne. Na pewno silnik 4.2 tdi jest najlepszy i 8...
~Wildlifestyle
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Bardzo przyjemny duży czołg-ogrom robi wrazenie.naped -rewelka.ale w mieście (relatywnie małym, gdzie trasy do 10km) silnik się nie dogrzewa , a spalanie wtedy to 15-20lts. W Trójmieście w godzinach szczytu 19.8lts. nie warte tego.przy takim.spalaniu lepiej jeździć duża benzyna
~SENIOR
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Q7 Z 3,0 TDI TO PORAŻKA , ZA SŁABY MOTOR DO TEJ BUDY. AUTO NIC NIE JEDZIE , SPALANIE SPORE, WYGLĄD ZAJEBISTY , OGÓLNIE PRZEREKLAMOWANE , POLECAM INNE JEDNOSTKI NAPĘDOWE W BENZYNIE , POD MASKA MUSI BYĆ MINIMUM 280KM. POZDRAWAIM SERDECZNIE.
~jutrp
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Auto fajne z wyglądu jednak silnik to pomyłka , bardzo słaby jak na tak cięzkie auto , niby diesel a spala więcej niż niejeden benzyniak , w srodku się zdziwiłem bo jakość plastików jest tandetna i to bardzo.Ogólnie zawiodłem się
~Piotr
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Ogólnie bardzo dobry samochód. Ma kilka wad o których niżej, ale wygoda na długich trasach, właściwości jezdne, komfort są bardzo wysokie. Następny też będzie taki sam.
~Maciej16
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Dobrze z duzym plusem, prawie prawie 5 z minusem. Jak juz wsiadziesz w taka klase samochodow ciezko pozniej wrocic do nizszych standardow. Czuje sie niedostatek.
~tomek 1971
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Wielki wygodny suw , Świetny silnik, 233 km absolutnie wystarczą . Przyśpiesza świetnie, v max 237. I jak na wielkiego suwa to świetny wynik

Usterki Audi Q7 I

Audi Q7 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu