Lista ocen Audi Q7 I SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW 2005-2009 (18) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej16
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Problemem jest zbieznosc kol a co za tym idzie nadmierne zuzywanie sie opon. Niby nic a jednak potrafi byc to kosztowne dla wlasciciela. Radze brac pod uwage czestrze sprawdzanie geomertii kol i cisnienia w oponach. Jak to sie zaniedba mozna sie zdziwic ze po 10 tys.km opony (szczegolnie przod) sa do wymiany
~Piotr
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
po 3 latach zaczęły się notorycznie przepalać żarówki w tylnych lampach. Również wtedy ujawnił się dziwny, niezdiagnozowany do tej pory problem z trudnościami w odpaleniu ciepłego silnika (akumulator nie ma mocy). Po wymianie aku pół roku spokoju i znowu to samo.
~Pelini
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Przez ponad 4 lata użytkowania auta jedyną usterką był mały wyciek płynu hydraulicznego, naprawy dokonano w ramach gwarancji. Przy przebiegu 160 000 km zapała się żółta kontrolka silnika, auto przejechało od tamtej pory dodatkowe 40 tys km, i dalej zero negatywnych efektów.
~Szczęśliwy posiadacz
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Jest to moje czwarte audi i nie zanosi się na zmianę marki. Całkowita niezawodność tych samochodów, zabezpieczenie antykorozyjne i jakość użytych materiałów są naprawdę rewelacyjne. Ani raz żadne moje audi mnie nigdy nie zawiodło.
~Krzysiek
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
MMI zawiesz się.Wymienione na nowe: czujniki parkowania ,klamki przy drzwiach,czujniki ciśnienia w oponach. interfejs telef,termometr zewn.
~Doktor
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Jak już naprawiłem dużą ilość usterek, auto sprawowało się zacnie.
~Jacek
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Odpukać... 6lat w rodzinie- brak. Należy pamiętać o oleju i filtrach...co 8-10 tyś.
~łukasz
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
brak większych usterek - bardziej można mówić tu o ekspoloatacji.
~Waldi
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
ciągle się coś psuje, zawodne auto i koszmarnie drogie w naprawach
~SENIOR
SERWIS DOROGI, KLOCKI PRZÓD 1400 WTRYSKI , 3-