Lista ocen Audi Q7 I SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW 2005-2009 (24) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adi
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Na zwykłym D nie da się po prostu jeździć. Chyba że masz 100 lat i zależy Ci tylko na dotoczeniu się do celu. Mam wrażenie, że skrzynia gdyby mogła to zmieniałaby biegi przy 500 obrotach/min.... Daje radę tylko na S. Zdecyyyyddoooowanie za długo myśli.
~Adi
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Fatalnie wolne przełożenia. Na początku myślałem, że to kwestia wpray w automat, ale naprawdę źle dopasowana szybkość skrzyni do mocy auta. Najpierw długo nic, a potem jak wciśnie w fotel, to się niedobrze robi... Zwłaszcza mojemu dziecku z tyłu. :)
~klient
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Tryb zwykły - fatalnie, wolna zmiana biegów, przy 1900 obrotach - na 6 automat wrzuca już przy 60 km/h - przy 1300 obrotów - chore, ale tryb sportowy jest świetny - jazda super, tylko spalanie rosnie o około 1,5 litra.
~SENIOR
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
KIEPSKO Z INNYM MOTORAMI PRACUJE LEPIEJ , WIEM CO PISZE BO JEZDZIŁEM I PLUJE SOBIE W BRODE ŻE NIE KUPIŁEM NIC MOCNIEJSZEGO TEN MODEL KUPIŁEM PO BARDZO DOBREJ CENIE CO SIĘ ZREKOMPENSOWAŁO
~Szeryff
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Niezła ale po ustawienie na S- Sport załatwia oczekiwania sportowe kierowcy. Tip tronic jest bez sensu bo skrzynia i tak zmienia za kierowce biegi i nie da sie "dojechac" na przy maxa do odciecia dawki paliwa.
~Krzysztof
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Skrzynia biegów lekko szarpie, zwłaszcza przy zimnym silniku, dla mnie jest to małą wadą zwłaszcza, że wymieniam w niej olej co 80 tys z całym zestawem filterków.
~Pelini
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Tryb D - spokojna jazda, trochę powoli zmienia biegi, przy wyprzedzaniu trzeba się przyzwyczaić. Tryb S - mijasz pojazdy jak pachołki, wyprzedzanie staje się bezpieczne.
~Wildlifestyle
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Mimo iż pojazd był kupiony w autoryzowanym serwisie. Wymiana oleju dynamiczna w skrzyni ..przy 120k km. Sterownik w skrzyni do.regeneracji.
~xyz
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
fatalne przełorzenie do dupy najlepiej jak by tej skrzyni nie było w tym aucie szarpiący tryb sport a tryb f1 to chyba f 10 pomyłka strasznie woooooolno

Usterki Audi Q7 I

Audi Q7 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maciej16
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Duzo lepiej niz w poprzednim moim samochodzie VW Touareg 3.0TDI. Poprzednik to molek w porownaniu z tym malym czalgiem.
Audi Q7 I SUV