Lista ocen Audi Q7 I SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW 2005-2009 (21) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pelini
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Pneumatyczne zawieszenie to cudo. Genialna opcja, która reguluje poziom wysokości zawieszenia w zależności od prędkości. Do tego autko super się sprawdza poza twardymi drogami. Nie jest to co prawda Land cruiser czy Patrol, ale dla kogoś, kto czasami lubi wybrać się luksusowo w teren, oraz także czerpać przyjemność z długich 1000+ km tras - Q7 to ideał.
~Maciej16
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Twardo, szczegolnie na wyboistej drodze, ale mozna sie przyzwyczaic. Bez pneumatyczniego zawieszenia nie mam mozliwosci ustawic preferowanego ustawienia bardziej komfortowego. Sa tez i dobre tego strony - opony nie beda tak sie zuzywac jak przy pneumacie.
~klient
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Jak na SUV, świetnie trzyma się drogi, rewelacja - tylko zawieszenie jest trochę za twarde jak na polskie drogi - nawert w trybie comfort - jak ktoś chce komfort - lepiej niech weźmie ML. Swietnie czuje się drogę.
~Piotr
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Jedyną usterką była wymiana dwóch silentbloków i jakieś stuki w lewym przodzie - zawieszenie pneumatyczne jest rewelacyjne. Poza wymienionymi wyżej - żadnych usterek.
~Szczęśliwy posiadacz
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
W mojej wersji jest pneumatyczne zawieszenie, jak trzeba usztywnia się i jedzie jak po szynach a w trybie komfort staje się kanapą której żadne dziury nie są straszne.
~beata
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
choć na zakrętach ma tendencję do przechylania - pomimo pneumatycznego zawieszenia - ale to jest wysoki samochód, więc chyba w normie
~Gregor
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Mam wersję bez pneumatyki na kołach 285/35r22 i jak ktoś liczy na komfort to można zapomnieć
~Gregor
~tomek 1971