Lista ocen Audi Q7 II (38) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~micko
SUV 3.0 TDI 272KM 200kW
- nowe auto odebrane z niespasowanym zderzakiem z tyłu - po 3 latach praca siłowników klapy uniemożliiała zaprogramowanie jej na maksymalną wyokość - trzaski w okolicach ekranu navi - wystający zaczep tapicerki - wypadające zaczepy isofix - dużo akcji serwisowych, o których dowiedzieć się można przyprowadzając auto tylko do ASO i robiąc przegląd ( jeśli nie są krytyczne)
~Daniel Huta
SUV Facelifting 3.0 45 TDI 231KM 170kW
Nic mnie nie zaskoczyło jeździło do końca, drobiazgi wymienione wyżej. Teoche ich było. Zapomniałem napisać wcześniej -utrzymanie w tym aucie to dramat szarpie kierownica wyjeżdża na przeciwny pas, preesafe hamuje sam bez zagrożenia, te dodatkowe opcje które miały zapewnić większe bezpieczeństwo to straszyły mi Zone :)
~Daniel Huta
SUV Facelifting 3.0 45 TDI 231KM 170kW
~Tomasz
SUV 3.0 TDI 218KM 160kW
W komorze silnika zauważyłem pełno piachu , na bokach błoto osadza się na masce przy błotnikach .Jest to trochę irytujące. Powinno tam być sterylnie. Plastiki pod maską bardzo miękkie i delikatne ,nie wiem czy to walka o każdym gram masy pojazdu czy też księgowy brał w tym udział i chciał troche przyoszczędzić.
~Paweł
SUV 3.0 TDI 272KM 200kW
Bezpośrednio po zakupie naprawiane złącze anteny wewnętrznego telefonu, podobno jakaś wada fabryczna, dawali zbyt krótki i zbyt mocno zagięty kabel który pękał. Wymienili i od tego czasu na szczęście nic.
~Art
SUV 3.0 TDI 272KM 200kW
Jedynie irytujacy problem z brakiem zdalnego dostepu przez Audi Connect tzn po odbiorze nie dzialal, potem dzialal rok, a teraz znow nie dziala...ponoc czekamy na nowy soft, poza tym NIC !
~Lojek
SQ7 4.0 TDI 435KM 320kW
w pierwszym roku użytkowania miałem problem z klimatyzacją, a dokładniej przewód klimy był nieszczelny. Naprawiono w ramach gwarancji. Tak poza tym nie mam uwag - super auto.
~igy
SUV 3.0 TDI 272KM 200kW
O tym mogę powiedzieć tylko na podstawie poprzednich trzech lat , które przejeździłem Audi . Nie było żadnych usterek ani problemów , ale różnie to bywa . Mam dobre przeczucia
~j
SUV 3.0 TDI 218KM 160kW
Jedyny drobiazg jaki mi się przytrafił to uwaga - awaria wycieraczek ;D. Mimo że auto było już po gwarancji ASO zrobiło naprawdę na koszt Audi ( ok 3k ).

Usterki Audi Q7 II

Audi Q7 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Użytkownik
SUV 3.0 TDI 218KM 160kW
Delikatne stuki na progach l, ale tylko czasami byłem w serwisie, stwierdzili ze tak ma być nie ma co wymieniać ;-)