Lista ocen Audi Q7 II (41) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablo Hiro
SQ7 Facelifting 4.0 TFSI 507KM 373kW
Git. 2 rząd kazdy fotel osobny. 3 rząd dla małych dzieci, ale ja takie mam i takie tam jeżdżą i jest im ok. Na drugim wówczas starsza gwardia z podłokietnikiem na środkowym fotelu maja komfort. Na nogi wszystkim starcza na luzie. Nieco może irytuje składanie fotela dla wychodzacych z 3 rzędu, bo wpierw odsuwasz go max w tył, składasz oparcie, na siłowniku składasz cały fotel i ok dostep jest, ale jak już usiądzie maluch, to odwracasz operacje,...
~K
SUV 3.0 45 TDI 231KM 170kW
Dzielone siedzenia z tyłu z regulacją nachylenia i odległości. Przednie fotele z elektryczną regulacją. Dobre wsparcie dla odcinka lędźwiowego. Komfortowy zagłówek i podłokietnik. Narty długości 165cm wchodzą do bagażnika po skosie... więc nie muszę zabierać boksa na dach :) Wielki bagażnik... sporo miejsca pod podłogą (nie dotyczy wersji 7 osób i wersji z kołem i wersji z BOSE). Bardzo wygodne fotele sportowe. Miła i praktyczna tapicerka z...
~Venn
Q7-e 3.0 60 TFSI e 462KM 340kW
Głównie wielkością wnętrza Audi wygrało nad rywalami. Z przodu mnóstwo, z tyłu mnóstwo. Auto komfortowo mieści rodzinę 2+3 (trzy foteliki z tyłu). Bagażnik w hybrydzie jest mniejszy o schowek pod podłogą i ma ok. 650l - wystarczająco. Ważne: hybryda jest tylko 5 osobowa - jeśli ktoś potrzebuje 2 dodatkowych miejsc, to zostają wersje spalinowe.
~j
SUV 3.0 TDI 218KM 160kW
To auto jest naprawdę ogromne w środku, nawet mam wrażenie że jest większe w środku niż na zewnątrz. Co by nie robić z fotelami nadal wszyscy pasażerowie mają aż nadto miejsca. Przy moim 185 wzrostu i wadze 98 mam naprawdę bardzo dużo swobody.
~DMODE
SUV 3.0 TDI 272KM 200kW
Przestrzeni dla kierowcy i pasażerów jest bardzo dużo. Tylny rząd siedzeń bardzo wygodny, szczególnie ze względu na możliwość wybrania odpowiedniego kąta nachylenia oparcia. Spokojnie może podróżować 5 osób. Bagażnik też bardzo pojemny i ustawny.
~Paweł
SUV 3.0 TDI 272KM 200kW
Obecnie tylko BMW X7 i nowy Mercedes GLE może się równać pod względem przestronności. Większy jest GLS, ale to już nie ta półka cenowa. Ogromny bagażnik, chociaż w wersji 7-miejscowej nieco płytszy niż w 5-miejscowej.
~Piotrek
SUV Facelifting 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Uwierzcie mi że ciężko znaleść więcej miejsca w innych autach. No może w X7 i w GLS. Ale tego nie wiem, w nich nie jeździłem. Natomiast we wszystkich, które brałem pod uwagę było z tym gorzej.
~Bartek
SUV 3.0 TDI 218KM 160kW
Przestrzeń z przodu i z tyłu jest wręcz królewska. Myślałem wcześniej o nowym Q5 jednak pod tym względem auta te dzieli przepaść. Do tego te idealne fotele z przodu - zadowolą nawet największego grubasa :)
~Mariusz
SUV Facelifting 3.0 45 TDI 231KM 170kW
Dla 5 osób idealna, mega komfort i przestrzeń. Dodatkowy 3 rząd siedzeń, który posiadam sprawdza się z dziećmi przy wzroście 150 cm jak na razie, a może i wejdą większe :).

Usterki Audi Q7 II

Audi Q7 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Avus
SUV 3.0 TDI 272KM 200kW
W tej klasie w 2015 roku chyba ma najwięcej miejsca, oprócz Range R. Sport oglądałem Mla, Touarega, X5 i nowe XC90 żaden nie ma więcej miejsca podobnie jest tylko w XC90