Lista ocen Audi Q7 II (40) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel Huta
SUV Facelifting 3.0 45 TDI 231KM 170kW
Cena Za wysoka … jakością trochę się zawiodłem deska rozdzielcza trzeszczy przy dotknięciu, myślałem ze z mercedesa zmienię na audi i jakość będzie podobna ale to twierdzenie było Najbardziej Mylne, duzo błędów podczas użytkowania( otwieranie bez dotykowe częste problemu z otwarciem drzwi) kilka razy zapytany o Brak kluczyka w aucie , obsługa tableta słaba mało możliwości, dźwięk standardowy Ok lepszy niż w Mercedesie. Otwieranie tylnej...
~Daniel Huta
~Pablo Hiro
SQ7 Facelifting 4.0 TFSI 507KM 373kW
Jest klasa. Na gwarancji wymieniamy podłokietnik bo nie pasuje do tego auta, a nie sadze że tak miał trzeszczyć od założeń :) Całość to 95/100. Po prostu petarda na kołach. Nie jest tanio, bo możesz skonfigurować 848 i chyba jeszcze coś ;) ale powiem Wam, że taki konfig cieszy. Ktoś powiedział kiedyś taki 3-rzędowy Urus, troszeczkę coś w tym jest. Na zewnątrz nie widzisz, ale jak masz i jeździsz to potwierdzisz. I jeszcze to mi się podoba -...
~igy
SUV 3.0 TDI 272KM 200kW
W klasie w której występuje ten samochód ( premium) , jest to najlepsza i nie porównywalna oferta na rynku. Nie da się bezpośrednio porównać ofert , gdyż żadna inna marka nie proponuje takich rozwiązań jak audi. Nikt nie ma osi tylne skrętnej , nikt nie ma pneumatyki w połączeniu z magneto elektryką , nikt nie ma matrixów, otwieranej klapy tylnej na gesty wraz z podnoszoną i opuszczaną roletą . To tylko parę za , ale jest jeszcze więcej.
~dr
SUV 3.0 45 TDI 231KM 170kW
sumarycznie, po doposażeniu auto b. drogie, mercedec i BMW będą nieznacznie tańsze ale nie wiem czy byłyby lepszym wyborem. Jedno jest pewne BMW X5 3.0d 258 KM ma 100 razy lepszy silnik (bardziej dynamiczny i zdecydowanie mniej palący).
~Bartek
SUV 3.0 TDI 218KM 160kW
Niestety za 274 tys zł otrzymujemy naprawdę niewiele. Chcąć skonfigurować Audi Q7 na poziomie kompaktu za 100tys zł wyjdzie nam 400 tys zł i to z silnikiem 218km. Samych opcji mam za 60 tys a i tak po ponad miesiącu jazdy podwoiłbym ich ilość.
~PawelR
SUV Facelifting 3.0 50 TDI 286KM 210kW
wydaje mi się ze za pół miliona można jeszcze lepiej zadbać aby wiele elementów które sa z tworzywa sztucznego (np boczki drzwi) byly ze skóry jak ma konkurencja. za dużo plastiku pomimo że jest bardzo dobrej jakości.
~Venn
Q7-e 3.0 60 TFSI e 462KM 340kW
Auto jest drogie (500k PLN), ale daje mnóstwo w zamian - mix. komfortowej limuzyny, auta sportowego, którym można wjechać w teren. Miejsca dla dużej rodziny więcej niż wystarczająco. Na plus relatywnie niska utrata wartości.
~Łukasz
SUV Facelifting 3.0 45 TDI 231KM 170kW
A sam nie wiem, strasznie drogie te samochody - ja nie jestem jakimś milionerem, w sumie nie wiem czy mnie stać:) Ale od dziecka marzyłem o samochodach więc spełniam marzenia po prostu - to kosztuje
Dziennik kosztów dla Audi Q7 II
~Mariusz
SUV Facelifting 3.0 45 TDI 231KM 170kW
Na dziś auto w tej klasie premium wykończone na takim poziomie w zakupie między 320 a 380 tys z wyposażeniem już pozwalającym mieć dobre funkcje w samochodzie uważam za godne uwagi.