Lista ocen Audi Q7 II (46) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablo Hiro
SQ7 Facelifting 4.0 TFSI 507KM 373kW
Mam pakiet wszystkich szyb akustycznych, więc ocena jest z tym doposażeniem. A jak jest? Cicho. 150kmh autobahn i jest szepcik. Sterowanie aktywnymi klapkami wydechu pozwala też zmniejszyć ton wydechu jak po prostu chcesz jechać ciszej. Super działa. Do tego Bang 3D pieknie 23 głośnikami stworzy klimacik i można śmigac w trasę. W tle cichutko majestat V8, wg mnie nieco za cicho gra sam silnik, nie wydech, ale to moja ocena 9,8/10.
~Bartek
SUV 3.0 TDI 218KM 160kW
Zachar nie mylił się mówiąć, że jest to jeden z najlepiej wyciszonych suvów na rynku, ba mam często wrażenie, że jadę hybrydą - mimo, iż nie mam dźwiękoszczelnych szyb. Na pewno bym je zamówił - powietrze przy 180-200km/h jest już słyszalne, jednak doznania znacząco odbiegają od przeciętnych samochodód.
~Paweł
SUV 3.0 TDI 272KM 200kW
Bije na głowę wszystko w swojej klasie. Spokojnie można rozmawiać nie podnosząc głosu przy 180km/h. Polecam wersję na pneumatyce i z podwójnymi klejonymi szybami, nie ma drugiego tak wyciszonego auta w tej klasie (a jeździłem przed zakupem całą konkurencją z segmentu premium).
~Łukasz
SUV Facelifting 3.0 45 TDI 231KM 170kW
Nie wziąłem szyb akustycznych, jest bardzo dobrze, ale myślę, że szyby dałyby wiecej jeszcze i warto dopłacić. Przesiadłem się z bmw 5 sedan, inne nadwozie, a w sumie wyciszenie podobne. BMW by lo z 2018r - czyli najnowszy model.
~j
SUV 3.0 TDI 218KM 160kW
Nie jest to Mercedes, ale wyciszenie nadal jest bardzo dobre. Powyżej 200 jest nadal w miarę cicho, co oznacza że można normalnie rozmawiać i słuchać muzyki. Potem robi się trochę głośniej ale nadal jest bardzo daleko do hałasu.
~igy
SUV 3.0 TDI 272KM 200kW
Świetne . Porównywalne z Audi A8 . Proponuję zamówić pakiet dźwiękoszczelnych szyb żeby w pełni cieszyć się ciszą. Szyber dach wyraźnie wpływa na nieprzyjemny szum przy dużych prędkościach , uff nie zamówiłem .
~Jarek Wrocław
SQ7 4.0 TDI 435KM 320kW
Jest bardzo dobrze, na prawdę dobrze. Czasem się łapię , że zaczynam słyszeć jakieś lekkie szumy. Patrzę na licznik i mam np. 215km/h. odpuszczam trochę z gazu i znów robi się kompletnie cicho.
~Venn
Q7-e 3.0 60 TFSI e 462KM 340kW
Kapitalnie - cicho w każdym zakresie prędkości. Wpływ może mieć fakt, że auto ma dodatkowo wyciszone boczne i przednią szybę. W opcji jazdy na elektryku cisza jest absolutna.
~dr
SUV 3.0 45 TDI 231KM 170kW
auto bardzo dobrze wyciszone ale przez do zamknięcia drzwi należy użyć dużej siły, bez elektrycznego wspomagania domyku drzwi mam wrażenie, że zamykam wrata stodoły....
Dziennik kosztów dla Audi Q7 II
~K
SUV 3.0 45 TDI 231KM 170kW
Pozycja obowiązkowa - dźwiękoszczelne szyby i laminowana przednia szyba- w efekcie auto jest tak wyciszone, że przy 140km/h słychać lekki szum powietrza i opon...