Oceny Audi Q7 II SUV 3.0 TDI 218KM 160kW 2015-2018

Audi Q7 II SUV 3.0 TDI 218KM 160kW 2015-2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi Q7 II SUV 3.0 TDI 218KM 160kW 2015-2018

~Piotr 33 Lca
SUV 3.0 TDI 218KM 160kW
Jest to samochód bliski ideału.Jest duży i pakowny,mocny i szybki a jednocześnie oszczędny jeśli chodzi o spalanie. Jest komfortowy już w podstawowej wersji a duże koła i wysokie opony to idealne rozwiązanie na nasze polskie drogi. Na chwilę obecną bezkonkurencyjny. VW Touareg jest starszy technologicznie, Mercedes ML jest po prostu gorszy, GL jest dużo drozszy,BMW X5 ma w podstawie silnik 2.0 i awaryjna elektronikę, XC90 odpada że względu na...
~zibonek
SUV 3.0 TDI 218KM 160kW
Przed zakupem odbyłem jazdy próbne samochodami wszystkich producentów w tej klasie. Po jazdach nie miałem najmniejszych wątpliwości - to auto nie ma konkurencji i im więcej kilometrów przejechałem, tym bardziej jestem zadowolony z zakupu.
~Bartek
SUV 3.0 TDI 218KM 160kW
Od lat planowałem zakup dużego suva klasy wyższej i padło właśnie na AUDI Q7, które jest obecnie najnowocześniejszą tego typu konktrukcją w klasie. Konkurować z Audi może jeszcze Volvo, jednak prócz znakomitego designu przegrywa 1. silnikiem, 2. licznymi usterkami, 3. gorszym finansowaniem 4. utratą wartości - mało prestiżowa marka, która jedynie aspituje do premium.
~Dawid
SUV 3.0 TDI 218KM 160kW
Jeśli ma ktoś ochotę kupić luksusowe auto do 300tys. to moim zdaniem Q7 nie ma sobie równych. Bez wątpienia wydając takie pieniądze można się poczuć świetnie w takim aucie. Wszystko do siebie pasuje. Elementy wykończenia wysokiej jakości.
~Ryszard030473
SUV 3.0 TDI 218KM 160kW
Mimo słabszej wersji 218konnej samochód świetnie się zbiera,poza tym jest dynamiczny i prowadzi się dużo pewniej niż inne suvy.Komfort i wielkość wnętrza jest ponad standardy i nawet wybredny nie będzie mógł nic zarzucić .Moim zdaniem Q 7 niema równych w klasie.Volvo xc90 mogło by rywalizować ale nie z tymi silnikami co obecnie są.
~Użytkownik
SUV 3.0 TDI 218KM 160kW
Jeśli ktoś lubi komfort i niskie spalanie to auto jest idealne dla niego. Ja mam dwoje dzieci stad mój wybór:-) Potrzebowałem dużego bagażnika, który w tej klasie bije konkurencje na głowę.

Usterki Audi Q7 II

Audi Q7 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomasz
SUV 3.0 TDI 218KM 160kW
Samochód ogólnie robi dobre wrażenie aczkolwiek nie jest idealny , są rzeczy które można byłoby zrobić lepiej tym bardziej ,że jest to samochód za ponad 300 tyś zł
~sharan_Q7
SUV 3.0 TDI 218KM 160kW
Duże wygodne i mocne auto, oczywiście zbyt drogie, ale które jest tanie
~Ryszard
SUV 3.0 TDI 218KM 160kW
Właściwości jezdne oraz napęd bardzo dobrze zgrane przez co jak na dwie tony bardzo pewnie się prowadzi,silnik elastyczny choć troszkę mu brakuje.
~j
SUV 3.0 TDI 218KM 160kW
Sam silnik, bajka - mocny, ekonomiczny, niezwykle elastyczny, ładnie brzmi. Fabryczne 218KM to wartość celowo obniżona przez producenta. Po przemapowaniu 70tys temu, auto ma 279 KM i 700 Nm momentu. I jeździ naprawdę bardzo dobrze. Serwisowane w ASO, mimo nowej mapy, zużycie silnika i podzespołów na jest na normalnym poziomie. (Silnik)
Audi Q7 II SUV