Lista ocen Audi TT 8N Coupe (42) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~max
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
paliwo żre jak dziki. mam wszystko w aucie wyregulowane, powymieniane części itp. nie wierzcie tym co tu piszą, że auto pali 8-9litrów bo tyle nie pali. jak mu się da w kichę to potrafi spalić 13-15l. normalnie pali 10-11litrów. ten co pisze że pali mu 8 czy 7 litrów to chyba jak stoi z wyłączonym silnikiem. auto mam 3 lata i jak go kupowałem nie podniecałem się jak większość osób która tu opinie wystawia, ale podeszłem do zakupu jak do...
~D+CT+R
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
A kto kupuje takie auto liczac na ekonomicznosc? Przeglady drogie, wymiany materialow eksploatacyjnych drogie, jak to w Audi ;) Jezeli chodzi o usterki i wszelkie naprawy i przeglady polecam tylko salon. W serwisach \"BOSZ\" :P i wszelkich stodolach zamiast sie skupic na robocie zachwycaja sie wygladem, i osiagami. W sumie nie wiedza co stuka, albo puka w wielowachaczu i szkoda czasu na stodoly...
~Leon
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Tak jak wspomnialem powyzej, spalanie jak w silniku 1.8 z osiagami jak silnika 3.2. Jak dla mnie bomba. Wiadomo, ze jak sie jedzie 200km/h to bedzie palil troche wiecej (okolo 11 l.), ale przy normalnej jezdzie spalanie bardzo przyzwoite. Ja mieszkam w malej miescinie i zazwyczaj przy jezdzie mieszanej pali mi jakies 9l.
~Piotr G. Waw
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Jeśli chodzi o spalanie to moje przeciętnie to tak(trasa/miasto): 7.5-8 / 10-11 Aczkolwiek jeżli się \"wciśnie\" to i 15 L spali :) Jeśli jeździ się po mieście dużo i nie zbyt oszczędnie za to to i spali 13 L :) Ceny to ja przynajmniej nie jeźdze do ASO więc nie jest źle :) Da się przetrwać!
~qharon
Coupe 1.8 T sport 240KM 177kW
haha , głupi punkt jak na ocene TT moja wersja pali tak naprawde w dwóch cyklach albo jade bardzo bardzo wolno prawie nie naciskam gazu i wtedy mam 10-11 litrów /albo opcja ogień wtedy chwilowe spalanie wacha sie miedzy 25- 43 litry a średnio przy ogniu 14-18 litrów. Lubi paliwoko ale daje dużo frajdy.
~baki126
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Przez ponad rok w Audi wymieniłem rozrząd, linkę ręcznego i trójnik przewodu chłodniczego (1500 zł), kupiłem nowe letnie opony (1100 zł) i akumulator (350 zł). Poza tym tylko paliwo i opłaty. Z uwagi na to, że dużo jeżdżę, chyba zdecyduję się na montaż instalacji gazowej.
~mirek50
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Spalanie jak na sportowy samochodzik ok, przeglądy ja w każdym \"normalnym\" samochodzie, naprawy? robiłem jedynie światło ksenon, wymieniono mi coś w lampie (zastępcza część jakaś z japońskiego samochodu) cena 250zł. Po kupnie samochodu wymieniłem rozrząd kompletny coś ok 800zł.
~Maxvibe
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Zużycie ponad 210ps Max,Śre,Max 10.4,9.3,8.5 Mój egzempalrz .Paliwo 95 Ceny częsci na poziome bardzo dobrym porównaniu z Ranault czy Toyota Poważnych nie ma ale średnich i duperelie bardzoooo dużo . \\Nieszczelniści, zawieszenie i elektryka potrafia zniszczyć portfel
~KWW
Coupe 3.2 V6 250KM 184kW
Tanie części i duża wytrzymałość naprawdę powoduje że tetetka jest bardzo tania w utrzymania. Do tego naprawdę bardzo tanio możemy znacznie podwyższyć wartość pojazdu przy sprzedaży tanio wymieniając części. Nie stety duże spalanie powoduje duże koszty.
Dziennik kosztów dla Audi TT 8N Coupe
10,8
12,5
~21:48
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Jak na te osiągi jestem bardzo mile zaskoczony, żona dojeżdża do pracy i głównie jeździ po mieście. Miasto: przy spokojnej jeździe 9-10 l, jak się przyciśnie do ok. 13l(ale to trzeba bardzo cisnąć), poza miastem od 8l
Audi TT 8N Coupe