Lista ocen Audi TT 8N Coupe (37) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~baki126
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Climatronic szybko nagrzewa/ochładza malutkie wnętrze TT-tki. Z początku denerwowało mnie zbyt wysokie ustawianie przez niego prędkości nawiewu, ale po odczekaniu chwili sam zaczyna "schodzić' do akceptowalnych obrotów. W wilgotne dni mam problem z parującymi szybami, zwłaszcza gdy autem jedzie więcej niż jedna osoba. Podejrzewam, że najwyższy czas wymienić filtr kabinowy i sprawdzić kondycję klimy.
~Leon
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Super. Zarowno klimatyzacja jaki nawiew cieplego powietrza dzialaja szybko i prezycyjnie. W razie parowania co w moim przypadku zdazylo sie moze 3 razy po nacisnieciu przycisku odparowywania mocny nawiew na przednia szybe zalatwia sprawe w pare sekund.
~mateusz
Coupe 1.8 T sport 240KM 177kW
super ogrzewanie zowsze musia lem jezdzic zimnym samochodzie ale teraz jak mam te samochud jurz niema klopot a latem musialem otwierac wszystkie okna ale niemoglem bo wtedy moje dzieci by zachorowaly naszczenscie mam audi tt 8n i teraz niema klopot
~carling1232
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Ogrzewanie jest w prost idealne. Nagrzewa się piorunem szyby rzadko parują, również podgrzewane fotele nagrzewają sie bardzo szybko i jest duży podział grzania. Chłodzi równie dobrze jak grzeje.
~KWW
Coupe 3.2 V6 250KM 184kW
Szybko nagrzewające się wnętrze i szybko chłodzące wnętrze przybliżają do zakupu Audi. Klimatyzacja prosta w użytku i nie jakoś biedna.
~Darox
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Klimatyzacja zaskakuje swoją wydajnością. Nawiew bardzo mocny. Siedzenia o 6-cio stopniowej regulacji podgrzewania doskonale sprawdzają się w zimie.
~Darox
~D+CT+R
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Bardzo szybko nagrzewajace sie wnetrze przy duzych temperaturach mimo malych szb. POdczas deszczu bardzo szybko wszystkie paruja, dobrze ze jest klima ;)
~ROMAN__N@OP.PL
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
klimatronic robi swoje; poza tym żadnych problemów z zaparowanymi szybami w sytuacji gdzie auto stoi przez noc na zewnątrz

Usterki Audi TT 8N

Audi TT 8N – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~21:48
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Wszystko chłodzi i grzeje prawidłowo, problemów nigdy nie miałem, jak dotąd raz nabijałem
Audi TT 8N Coupe