Lista ocen Audi TT 8N Coupe 1.8 T 180KM 132kW 1998-2006 (18) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~baki126
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
1. Padła bateria w kluczyku. 2. Zaczęły się świecić kontrolki ABS i ESP (interwencja u elektryka - 100 zł). 3. Po otwarciu drzwi kierowcy nie uchyla się szyba i nie zapala lampka w środku - prawdopodobnie zepsuty zamek, czeka na wymianę. 4. Ubywanie płynu chłodniczego - problem ustał po wymianie trójnika. 5. Uszkodzony transmiter w radiu - przekręcanie pokrętła powoduje balans od całkowitego wyciszenia do maksymalnej głośności. Mi to nie...
~Lewy
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Naciagneli mnie na maxa przy chipie na wymiane polowy samochodu ( glownie niepotrzebnie) bo sie nie znalem. Tu przeplywomierz , tu czujniki i inne bzdury, za lacznie 3000 tys, a niczemu to nie sluzylo w sumie, bo szukali \"fachowcy\" zaginionych koni po chipie i kazali wszystko po kolei wyminiac a na koncu sie okazalo ze to jakas bzdura byla oczywiscie. Wiec nie dajcie sie robic w butelke. Ja robilem to w kreatorze mocy- nie polecam zdecydownaie
~carling1232
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Drobnych usterek jest dość sporo. Robią się pajaczki z rdzy na lakierze nie widać ich na pierwszy rzut oka ale się pojawiły. Samochód jest garażowany ale i tak wyskakują malutkie pajączki. Również siłowniki od klapy bagażnika i od maski szybko się zużywają i nie trzymają ciśnienia. Siłowniki od szyb też się psują. Na komputerze pokładowym znikają z czasem piksele
~Karolina
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Pojawiają się czasami drobne problemy np. przekaźniki, błędy na FIS. Głównym problemem jest rozlewający się FIS i niedomykające się tylne schowki oraz skrzypiąca półka w bagażniku.
~właściciel TT
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Plastiki lubią trochę potrzeszczeć jak auto stoi w nieogrzewanym garażu na mrozie. W lecie cisza. Poza tym to chyba tylko lampka do czytania sie zepsuła.
~wiktorrro25
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
na razie sie nic nie zepsuło, ale lubi padac potencjometr w radiu i to juz jest wada wrodzona tamtych modeli audio niestety
~Piła
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
jak jeździ to jest super ale czasami ma trzaski w dwu letnim aucie padł mi czujnik wału korbowego
~Maxvibe
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Dużo tego Światła,nieszczelnosci,dolot,cewki,sondy,klima itd Uciążliwe nie tylko u mnie :-D
~Filip
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Do tej pory w tym samochodzie nic się nie stałopoza tym, że jeden głośnik przestał działać
Dziennik kosztów dla Audi TT 8N Coupe 1.8 T 180KM 132kW
11,2
~LILsaint
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Drobnostki zawsze się trafią jakieś ale wszystko można załatwić samemu :)
Audi TT 8N Coupe