Lista ocen Audi TT 8N Coupe 1.8 T 225KM 165kW 1998-2006 (9) - Całokształt

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Auto zakupiłem dla kobiety w kwietniu. Jak dotąd wymieniony został rozrząd i płyny eksploatacyjne. Idealnie się prowadzi, pomimo dużej mocy można jeździć spokojnie, spalając przy tym niewielkie ilości paliwa. Spalanie na granicy 8-9 l po mieście jak na takie auto to świetny wynik. Świetne auto, z którego nigdy nie byłem tak zadowolony. Idealnie trzyma się drogi i bardzo dobrze hamuje. Minusem może być mała przestrzeń na tylnych siedzeniach,...
~D+CT+R
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
To auto jest jak tlen... Nie da sie bez niego zyc. Zawsze kiedy do niego wsiadam mam usmiech na ustach, jazda nim cieszy mnie od dwoch lat i nigdy chyba nie przestanie. Wyglad ponadczasowy, jezeli chcesz sie wyrozniac to w TT osiagniesz to bez problemu bez tony plastiku, ryczacych wydechow, naklejek i paździerzy ;) Ubezpieczenie bardzo drogie, eksploatacja rowniez wiec zaqp to dopiero poczatek wydatkow :) Jak ktos juz na poczatku mysli o...
~Piotr G. Waw
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Auto z fantastycznym zawieszeniem Quattro, Bardzo dobrym silnikiem 225 KM , Dobrze wygląda , Niby 4 osobowy , całkiem niezły bagażnik :) + Piękny wygląd i jak na tę moc dobre spalanie ,a i niezawodność :)
~dr0m
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Masakra jakaś! Piękne auto lecz wyjątkowo zawodne. Ciągle się coś psuło, od irytujących drobiazgów po poważne naprawy silnika. Zdecydowanie nie warte tych pieniędzy.
~Leon
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Ja jestem bardzo zadowolony. Jesli ktos szuka malego, mocnego auta z klasa, ktory po sniegu sprawdza sie idealnie to to jest auto dla ciebie.
~Kacper
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Autko jak dla mnie całkowicie bezproblemowe, świetna zabawka, lecz po czasie ta mała przestrzeń zaczyna przeszkadzać.
~konrado moreno
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
świetny samochód polecam wszystkim ale tylko dla dwóch osób i jako trzeci samochód w rodzinie
~TheDoctor
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Bardzo ladne auto dla ludzi mlodych, nie posiadajacych rodziny.
~Miki
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Jedyna wada/zaleta: autko bardzo zwraca na siebie uwagę ;)
Audi TT 8N Coupe