Lista ocen Audi TT 8N Coupe 1.8 T 225KM 165kW 1998-2006 (14) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~D+CT+R
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
A kto kupuje takie auto liczac na ekonomicznosc? Przeglady drogie, wymiany materialow eksploatacyjnych drogie, jak to w Audi ;) Jezeli chodzi o usterki i wszelkie naprawy i przeglady polecam tylko salon. W serwisach \"BOSZ\" :P i wszelkich stodolach zamiast sie skupic na robocie zachwycaja sie wygladem, i osiagami. W sumie nie wiedza co stuka, albo puka w wielowachaczu i szkoda czasu na stodoly...
~Leon
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Tak jak wspomnialem powyzej, spalanie jak w silniku 1.8 z osiagami jak silnika 3.2. Jak dla mnie bomba. Wiadomo, ze jak sie jedzie 200km/h to bedzie palil troche wiecej (okolo 11 l.), ale przy normalnej jezdzie spalanie bardzo przyzwoite. Ja mieszkam w malej miescinie i zazwyczaj przy jezdzie mieszanej pali mi jakies 9l.
~Piotr G. Waw
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Jeśli chodzi o spalanie to moje przeciętnie to tak(trasa/miasto): 7.5-8 / 10-11 Aczkolwiek jeżli się \"wciśnie\" to i 15 L spali :) Jeśli jeździ się po mieście dużo i nie zbyt oszczędnie za to to i spali 13 L :) Ceny to ja przynajmniej nie jeźdze do ASO więc nie jest źle :) Da się przetrwać!
~21:48
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Jak na te osiągi jestem bardzo mile zaskoczony, żona dojeżdża do pracy i głównie jeździ po mieście. Miasto: przy spokojnej jeździe 9-10 l, jak się przyciśnie do ok. 13l(ale to trzeba bardzo cisnąć), poza miastem od 8l
~Kacper
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Jak już coś się popsuje to części i naprawa wyjdą jak w typowym aucie VAGa. Bardzo tanio. Jedynie co to trzeba się przygotować na spalanie 12-13litrów
~Miki
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Mechanicy zazwyczaj jak widzą to autko, od razu mówią wyższą cenę. W mieście pali w zależności od stylu 12-13,5 l
~konrado moreno
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
według moich komp. w samochodzi: śred min. około 5,5 - 6 śred max 21 jak się ciśnie to w mgnieniu oka spali wszystko co ma w baku
~dauzer
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
jak na wizualnie male auto wydaje sie sporo ale ta moc musi kosztowac.....................wynagradza przyjemnoscia z jazdy:):):)
~Malish
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Biorąc pod uwagę fun z jazdy to TT jest śmiesznie tanie w utrzymaniu. Części dużo, dużo zamienników.

Usterki Audi TT 8N

Audi TT 8N – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Hiszpan
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
jak na 225 koni , turbo i napęd na cztery koła bardzo dobrze.
Audi TT 8N Coupe