Lista ocen Audi TT 8N (68)

~KWW
Coupe 3.2 V6 250KM 184kW
Auto nie jest idealne. Szczególnie z tylną kanapą i brakiem miejsca na nogi na kanapie ale to auto sportowe a nie Rolls Royce. Do tego niska szyba przednia i niska pozycja za kierownicą uniemożliwia "bezstresową" jazdę w miejskiej dżungli o zagęszczonym ruchu samochodowym. Silnik trochę pali ale jeżeli szukasz auta pon. 5 s do setki to nie licz na niskie spalanie. Ale plusami jest ergonomia, sam silnik, niskie ceny utrzymania i wytrzymała...
~baki126
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
TT-tkę kupiłem właściwie przypadkowo od znajomego. Mechanik nie stwierdził większych defektów auta i po profilaktycznej wymianie rozrządu zrobiłem nią 20 tys. km. Jeżdżę głównie na odcinkach miasto+przedmieścia i z każdym miesiącem coraz bardziej to auto mi się podoba. Robi wrażenie swoim wyglądem, fajnie trzyma się drogi, względnie niewiele pali (jak na 180 KM) i oprócz paliwa nie wymaga inwestycji. Dla kogoś jeżdżącego maksymalnie w dwie...
~carling1232
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Auto sprawuje mi się bardzo dobrze. Lecz oczywiście jak to każdy samochód ma jakieś wady. Ma ładny wygląd zewnętrzny, tak jak i wewnątrz. Samochód posiadam już 7 lat mam przelotu 169 tyś. przebiegu.
3,1
~max
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
są lepsze auta od tt-ek, moze nie mają takiego kształtu, ale w Polsce lepiej jest się za bardzo nie rzucać w oczy innym w przeciwnym wypadku trzebaby było co chwilę komuś w dziób trzasnąć itp.
~Leon
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Ja jestem bardzo zadowolony. Jesli ktos szuka malego, mocnego auta z klasa, ktory po sniegu sprawdza sie idealnie to to jest auto dla ciebie.
~Darox
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Sportowy samochód, o niebywałych osiągach, ekskluzywnym wyglądzie, który nie rdzewieje pomimo upływu lat i za niewielkie pieniądze oferuje kupującemu komfort i świetne wyposażenie. Coupe godne polecenia!
~Darox
3,8
~D+CT+R
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
To auto jest jak tlen... Nie da sie bez niego zyc. Zawsze kiedy do niego wsiadam mam usmiech na ustach, jazda nim cieszy mnie od dwoch lat i nigdy chyba nie przestanie. Wyglad ponadczasowy, jezeli chcesz sie wyrozniac to w TT osiagniesz to bez problemu bez tony plastiku, ryczacych wydechow, naklejek i paździerzy ;) Ubezpieczenie bardzo drogie, eksploatacja rowniez wiec zaqp to dopiero poczatek wydatkow :) Jak ktos juz na poczatku mysli o...
~Karolina
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Ocena jak najbardziej pozytywna. Brak poważnych usterek w ciągu 3 lat użytkowania i normalnej codziennej jazdy. Samochód prezentuje się zarówno technicznie jak i wizualnie bardzo dobrze.
~mirek50
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Wracam do spalania. Proszę o zwrócenie uwagi, że w mieście czy bardzo dynamicznej jeździe (a on prowokuje do takiej) nie ma samochodu który spali 5 litrów. Jeśli ktoś szuka oszczędnego samochodu powinien kupić coś z niewielką mocą- to nie prowokuje do ścigania i będzie palił z pewnością mniej. Domyślam się, że i 20 litrów można by było spalić nawet maluchem.