Lista ocen Audi TT 8N (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Leon
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Jakosc jak na Audi przystalo jest na wysokim poziomie. Ostatnio jechalem Mini Cooper S to jakosc wykonania mojego audi w porownaniu do tego drugiego to jak niebo a ziemia. Tymbardziej audi TT to klasa sama dla siebie. Mocne coupe z napedem na 4 kola. Nie wspominajac o Porche oczywiscie, ale tu cenowo jest troche inaczej...
~baki126
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Trudno znaleźć równie bezawaryjny, solidny, mocny i wyróżniający się samochód za ok. 10-20 tys. zł. Po tym aucie nie widać, że niedługo skończy 20 lat: nie koroduje, wciąż wygląda świeżo i, na razie, nie wymaga inwestycji. Mówię o tych poważnych, bo drobne usterki mu się zdarzają. O nich poniżej.
~max
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
trzeba sie naprawdę sporo naszukać po kraju bo większość to auta skaszanione przez młodych łebków albo po wypadkach - podrobione itp, przebiegi cofane, a te zadbane to potrafią sporo kosztować pomimo że z lat99-00 - ale lepiej takie kupic niż za 22-25tyś bo 5-kę conajmniej w niego włożycie.
~Karolina
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Myślę, że w tym przypadku duże znaczenie ma także to na jaki model auta się trafi. W moim przypadku nie było negatywnych zaskoczeń ani usterek. Wiadomo, ze jak na kilkunastoletnie auto nie należy ono do najtańszych, jednak myślę, że warto zainwestować w kupno tego auta.
~Piotr G. Waw
Coupe 1.8 T 225KM 165kW
Za te pieniądze (15-26 tyś) nie znajdziesz lepszego auta! Dodatkowo jak ktoś umie liczyć cena za jeden kon mechaniczny w tym aucie to 80 zł ! Jakość b. dobra! Jedyny konkurent to Ford Mustang ten co prawda ma więcej koni ,ale owiele gorszy napęd i porażająco dużo zżera paliwa!
~Darox
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Za niecałe 20000zł nie ma samochodu o tak wyjątkowym wyglądzie nadwozia (które nie ma śladów korozji), wytrzymałym i dynamicznym silniku, niemal zerowej awaryjności i idealnych właściwościach jezdnych dających użytkownikowi wiele frajdy.
~Darox
~KWW
Coupe 3.2 V6 250KM 184kW
Na dzisiejszą wartość stosunek ten jest bardzo wyrównany. Za cenę 30000-60000 zł można otrzymać świetnie zadbany egzemplarz bez zniszczeń. Do tego ten design! Dał bym za to więcej w innych samochodach o podobnych osiągach.
~mirek50
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Kupiłem używany ale zadbany (z Polskiego Rynku), cena była wysoka jak na rocznik ale nie żałuję. Kupuję zwykle używane samochody jednak z możliwie sprawdzalną historią, są zwykle droższe ale kłopotów mam znacznie mniej.

Usterki Audi TT 8N

Audi TT 8N – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Filip
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Ani jednej poważnej usterki we wnętrzu aluminium- luksus mało miejsca ale nie jest to samochód dla rodzin z dziecmi. Opłaca się kupić taki samochód jesli ma się trochę kasy i nie ma jej na konkretny zakup