Lista ocen Audi V8 (41) - Całokształt

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dawid@chojnice.pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Jeszcze nie mam pełnego wglądu na awaryjność auta, gdyż jest to mój nowy nabytek i przejechałem nim 10.000 km. Od poprzednego właściciela jednak wiem że najpoważniejszą wadą tego auta to układ hamulcowy a dokładnie tarcze. Można jednak uniknąć bicia w kierownicy nawiercając otwory w tarczach. Poza tym auto niewiarygodnie wygodne i przyjemne w prowadzeniu. Najlepiej lubi jazdę powyżej 100 km/h. Od miesiąca mam gaz sekwencyjny. REWELACJA!!!!...
~bullson357
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
jak sie ma wysokie wymagania dałbym 4+. Przy założeniu , że poprzedni właściciel przyzwoicie dbał o to świetne auto i my też dałbym z czystym sumieniem \"6\".To prawdziwa \"księżniczka\" mocy i elegancji. Moja \"obcina\" dopływ paliwa przy 250/kmh. Gazu /zwykły , nie sekwencyjny/ nie obcina a można więcej ; eksperymwntalnie miałem koniec budzika na 280 i zapas ok. 800 rpm do czerwonego pola ale to chyba (?!) nierozsądne. Dla \"łowców...
~spiechota@wp.pl
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
Bardzo udany samochód.Wcześniej jeżdziłem BMW735,sec 500,sec 420, passatem b5,audi s4(2.2turbo).Pod względem komfortu i osiągów bije wszystkie dotychczasowe na głowe.Bardzo wysoka szybkość max.(wg. wskazań zegara ponad 280km/h)Stosunkowo duże zużycie paliwa-500 sec spala ok 3-4 l mniej.Dobre hamulce.Wymagające przyzwyczajenia wspomaganie.Przy przebiegu 220.000 zaczeły "odzywać"się hydrauliczne popychacze zaworowe(tylko na zimnym silniku)
~filfil@o2pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
w 20 letnim samochodzie działa wszystko łacznie z klimatyzacja i wszystkimi urzadzeniami el.a włozona sonda podczas przegladu w rure wydechowa pokazała ze samochod jest w stanie spełnic z zapasem dzisiejsze wymagania dla nowych samochodów.Moze moja ocena jest wysoka,ale ja trafiłem na niezuzyty pielegnowany i dobrze eksploatowany samochod ze Szwajcarii w ktorym nakładow na poprawe jego stanu technicznegoi nie było
~einstein
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
To auto jest niesamowite. Sąsiedzi i znajomi posiadający młode, błyszczące fury prosto z salonu wsiadając do mojej V8 popadają natychmiast w kompleksy i zaczynają się wstydzić swoich Fordów, BM-ek, Opli itp. Niektórym tak kopara opada, że mi ich szkoda. Co w V8 było standardem wyposażenia w nowych autach nie zawsze jest dostępne nawet w opcji exstra za dopłatą. I ta legendarna jakość wykonania. Coś niesamowitego.
~kamald@op.pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Pierwsza luksusowa limuzyma Audi-Postarali się żeby nie ustępowała BMW lub Mercedesowi pod żadnym względem a nawet technologicznie sporo ich wyprzedzała.wystarczy wymienić że w standardzie skóra,płna elektryka,klimai wiele innych za które u konkurencji trzeba było dopłacać a dodatki typu telefon,Fax czy telewizor z vhs w latach 88-94 t coś niesamowitego
~mayster_ww
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
Genialne auto, genialny silnik, genialny układ napędowy. genialne wnętrze z idealną ergonomią i jakością wykonania nie osiągniętą do dziś przez większość firm.Moja historia motoryzacyjna obejmuje około 25 samochodów własnych oraz służbowych i z całą odpowiedzialnością stwierdzam że to najlepsze auto jakim jeździłem.
~Shamm sysadm@airclub.com.pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Dalem 5 :) dla mnie auto jest super, jezeli wytrwam przy wszystkich humorach samochodu, to mam nadzieje, ze doprowadze go do calkiem dobrego stanu. Jezeli ktos ma zaciecie i troche rezerwochych pieniedzy to moze sie nie zastanawiac :) Mozliwe, ze im wiecej aut pojawi sie na polskich drogach bedzie latwiej o czesci.
~Auto Deal
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
To jest jeden z moich ulubionych samochodów z poczatku lat 90., ten egzemplarz zostal sprowadzony z niemiec, wiec ocena co do ukladu jezdnego moze byc niesprawiedliwa (wystarczy porownac drogi), ale w sumie za taki wóz oddalbym duza kwote
~tygrys
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
chlopaki nie mam tego auta ale chcem kupic za pol roku ,kasa juz odlozona zakochalem sie :) chcem manual i licze na wasze rady jak tam z ta skrzynia i czy ogarnia ta moc, nie liczy sie spalanie flote mam na benzin :)