Lista ocen Audi V8 (37) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~..:: zeus V8 ::..
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
A chcielibyście tak bezawaryjne ( nie słucha tego pod spodem bo sie albo sie nie zna, albo rzeźbę po wiejskim tuningu za skrzynkę wina kupił j a teraz opinie psuje) To auto nie znosi druciarstwa jak każdy zaawansowany technicznie samochód. Jak cię nie stac na oryginalne części i chcesz tam g..no pakowa od poloneza albo malucha to daj sobie spokuj i nie kupuj. Jeśli będziesz ze zdrowym rozsądkiem podchodził do przeglądów i serwisowania, TEN...
~siwy warszawa
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
Przed zakupem sprawdz stan tarcz z przodu .Jesli sa to tarze ufo to koszt jedznej nowej to 1200zl czyli przod 2400 bo niema zamiennikow.Umnie udalo sie przetoczyc i jeszcze troszke pojezdze na nich.Do fszystkich pozostalych czesci sa zamienniki i ceny normalne.
~filfil@o2pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
brak kłopotow technicznych wynika z małego przebiegu i .w samochodzie sa oryginalne amortyzatory,p-2x76% tł.t-49% dane z 9-tego 05 09.tarcze ufo wymienione przy 103 tys.samochod ma tylko obsługe nie ma zadnych napraw bo ich nie wymaga.
~jahoo
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
mysle ze na ten rocznik pierdoly typu zpalona zarowka czy kontrolka nie powinny nikogo dziwic u mnie dziala wszystko jeszcze nic nie robilem oprucz spalonego silnika od szyby ale to moja wina ze sie spalił ;]
~jacek_ostalczyk
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
z racji wieku drobiazgi elektryczne - trzeba uwazan na zegary przez ktore przechodzi pol elektryki auta wiec bywaja ze klopoty z centralnym czy oswietleniem wnetrza - zimne luty sie pojawiaja..
~bullson357
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
drobne wycieki oleju z silnika , śniedziejące styczniki elektryki ( np. podnośników szyb - wystarczy wyczyścic styki i wszystko ok. Raz zgłupiał mi ABS z powodu urwaqnego kabelka
~marlon@ol.home.pl
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
CZASAMI COŚ PRZESTANIE DZIAŁAĆ U MNIE REG. WYS. ŚWIATEŁ I PODNOSZENIE LEWEJ PRZEDNIEJ SZYBY ALE OD STRONY KEROWCY DZIAŁA WIĘC SAM GUZIOR W DRZWIACH PASAŻERA.
~mayster_ww
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
do tej pory nie ma żadnych problemów oprócz eksploatacyjnych podzespołów typu paski, klocki
~B()GU|_ boguln@wp.pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
hmm ... w sumie jeszcze zaden drogiazg mi sie nie zepsol po mojich naprawach po poprzednim wlascicielu:)
~Przemek
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
Szyby elektryczne zawodzą i zestaw zegarów-przynajmniej u mnie zacina się prędkościomierz.