Lista ocen Audi V8 (42) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~filfil@o2pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
wentylacje oceniam na dobra,ale moze to za nisko bo przeciez klimatyzacja działa bezbłednie od 20 lat ,a to ze najlepiej zostawic ja na pozycji automatycznej to chyba nie przeszkadza.Jak dotychczas ogrzewanie i stabilizacja temperatury nie sprawiały zadnego kłopotu ani mi ani moim poprzednikom.
~kamald@op.pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Centralka w tym aucie mogła by ogrzać dworzec,klima też badzo sprawna,i t pneumatyczne sterowanie-ekstra...ja mam jeszcze webasto więc nic mi więcej nie potrzeba
~Mateusz
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
W zimie i zawze jest ciepło jak sobie ustawie, w lecie klima chłodzi, poza tym szyberdach, który zawsze mam otwarty, bo lubie tak, oczywiście wył. klim
~Shamm sysadm@airclub.com.pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
w zimie bardzo szybko sie nagrzewa, webasto rowniez ciekawie dziala. Dosyc mocno wyczuwalna w kabinie temperatura bijaca od silnika, skrzyni i wydechow
~jacek_ostalczyk
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
wentylacja i ogrzewanie bardzo dobre aczkolwiekstray rodzaj panela klimatyzacji niego ogranicza ilosc ustawien
~adam.stryj@gmail.com
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Mam kłopot z silnikiem napędu wentylatora przedziału osobowego. Mała wydajność dmuchawy, kiedy już działa silnik.
~B()GU|_ boguln@wp.pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
klima robis woje nawet przy przeniesieniu panelu klimy na srodkowa konsole wentylacyjna wszystko jest perfekcyjne
~jacek_ostalczyk
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
jak w zwyklej v8 - nowy typ klimatyacji daje wiecej mozliwosci niz starszy przedliftowy
~jahoo
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
ogrzewanie dziala bardzo dobze szybko sie nagrzewa klima tez super nawet przy upalach w miescie
~K-l-o-c-u - Audi V8 Czarna Perła
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
Dobra ale warunek - sprawna klima podobno pompy klimy audi nie lubią wysokich obrotów (czyli silników turbo).