Lista ocen Audi V8 3.6 quattro 250KM 184kW 1988-1994 (33)

~filfil@o2pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
w 20 letnim samochodzie działa wszystko łacznie z klimatyzacja i wszystkimi urzadzeniami el.a włozona sonda podczas przegladu w rure wydechowa pokazała ze samochod jest w stanie spełnic z zapasem dzisiejsze wymagania dla nowych samochodów.Moze moja ocena jest wysoka,ale ja trafiłem na niezuzyty pielegnowany i dobrze eksploatowany samochod ze Szwajcarii w ktorym nakładow na poprawe jego stanu technicznegoi nie było
~kamald@op.pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Pierwsza luksusowa limuzyma Audi-Postarali się żeby nie ustępowała BMW lub Mercedesowi pod żadnym względem a nawet technologicznie sporo ich wyprzedzała.wystarczy wymienić że w standardzie skóra,płna elektryka,klimai wiele innych za które u konkurencji trzeba było dopłacać a dodatki typu telefon,Fax czy telewizor z vhs w latach 88-94 t coś niesamowitego
~Mateusz
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Nic tak nie podnieca jak potężne brzmienie gotujących się 8śmiu kotłów. Jestem fanem Muzyki spod maski mojej V8semki. Myślę, że silnik 3,6 jest zdecydowanie lepszy od 280-konnej 4,2, ponieważ jest o około 2-3litrów ekonomiczniejszy, a 250KM przy 6-ciu ręcznych biegach to w zupełności zaspokaja każdą nogę :D (Silnik)
~Shamm sysadm@airclub.com.pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Dalem 5 :) dla mnie auto jest super, jezeli wytrwam przy wszystkich humorach samochodu, to mam nadzieje, ze doprowadze go do calkiem dobrego stanu. Jezeli ktos ma zaciecie i troche rezerwochych pieniedzy to moze sie nie zastanawiac :) Mozliwe, ze im wiecej aut pojawi sie na polskich drogach bedzie latwiej o czesci.
~jacek_ostalczyk
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
super dopracowane auto, swietna jakosc wykonczenia wnetrza,pod wzgledem serwisu przemyslane rozwiazania ulatwiajace naprawy,swietne prowadzenie , troszke a male wewnatrz i zbyt twarde
~ostal1985
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
swietne auto dla faceta ktory wie czego chce...luksus i komfort i osiagi na najwyzszym poziomie za niska cene...coz chcec wiecej...
3,7
~ROLAND
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Dodając do sibie wszystkie plusy i minusy stwierdzam że pomimo sporej nietypowości AUDI V8 można uznać za dosyć dobry samochód.
~B()GU|_ boguln@wp.pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Oceniam na 5. Niemiecka technologiia osobiscie uważam iż połaczenie 2 silników od golfa 1,8 było trafna opcją do dziś można spotka ten sam silnik w A8. (Silnik)
~Mały V8 GG338002
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
troszke za wolna ale przy tej mocy automat nie sprawia problemu (Skrzynia biegów)
~marekpacyniak@gmail.com
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Fura za tą kase naprawde boska, luksus dla ludzi wiedzących czego chcą , to nie jest auto dla leszczy bez kasy.Potęga 3.6 zostawia wszystkich z tyłu