Lista ocen Audi V8 3.6 quattro 250KM 184kW 1988-1994 (18) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamald@op.pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
jeżeli pilnuje się stanu oleju działe wyśmienicie ale w powypadkowych egzemplażach czasem szwankuje elektronika-ale łatwo jest naprawić.ja kupiłem auto z niedziałającą skrzynią(jeździł tylko do tyłu)i w ciągu 2 miesięcy samemu rozebrałem naprawiłem i złożyłem ją choć nie miałem żadnego doświadczenia w naprawie automatu-więc da sie:)
~Mateusz
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Nie wiem ile jest egzemplaży modelu V8 3,6 z 6-cio biegowym manualem, pomieważ 3,6 przeważnie w manualach mają 5-tki, ale nigdy auto z automatem!!! To co się dzieje kiedy sprzęgło zaczyna mi brać to trzeba poprostu czuć, kochać i doceniać, co jest b. ważne, bo można sobie krzywdę wyrządzić :-) -kosmos!!!
~filfil@o2pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Automat ,ktory wymaga jedynie wymiany filtra i czynnika roboczego co 30000 km.Skrzynia w tym samochodzie jest bezusterkowa płynnie zmienia biegi.Uwaga,wszelkie sprawdzanie układu jezdnego i skrzyni biegow musi sie odbywac na wygrzanych zespołach i silniku.
~ostal1985
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
skrzynia bdb ,swietnie automat dobiera biegi chco przy docisnieniu koick downa w trybie ekon zdarza jej sie zle dobrac bieg....w trybie sport dziala super choc przy 200km/h moglaby juz 4 wrzucic....
~Shamm sysadm@airclub.com.pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Mysle, ze manualna skrzynia bylaby dopelnieniem wszystkiego, ale co do automatu, to o ile jest ok, to jazda nim jest naprawde mila. Mozliwosc wyporu pomiedzy Sport-Economic-Manual
~ROLAND
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Jeżeli chodzi o skrzynię automatyczną to w porównaniu z tą starą trzystopniwą pracuje prawie doskonale
~marekpacyniak@gmail.com
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Nie trzeba się kłucić na jakim ma jechać, sama sobie dobiera przełożenia (automat)
~B()GU|_ boguln@wp.pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Mam automat, nie szarpie biegi wchodza gładko brak zastrzezen
~Mały V8 GG338002
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
troszke za wolna ale przy tej mocy automat nie sprawia problemu
~jacek_ostalczyk
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
chyba jedna z kilku najlepszcyh w historii motoryzacji