Lista ocen Audi V8 3.6 quattro 250KM 184kW 1988-1994 (19) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~filfil@o2pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Samochod dobrze trzyma sie drogi i wpisuje w szybkie ciasne zakrety,pozwala ruszyc w kazdych warunkach szybko,gorzej niestety jak kazdego z jego zatrzymaniem .praw fizyki nie przeskoczysz.Nie jestem zwolennikiem zmiany oryginalnych goleni i tarcz hamulcowych na te od A6 gdyz nawet jesli załozymy ze hamulce A6 sa lepsze to jednak istotne jest zeby miec oryginalny samochod V8.
~Shamm sysadm@airclub.com.pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Prowadzi sie naprawde super, naped na wszystkie kola tez super. Niestety w przypadku niskiego auta trzeba uwazac prawie na wszystko. Co do hydraulicznego zawieszenia, hmm niestety servis tego troche drogi. Pozwolicie, ze na temat tarcz hamulcowych potocznie zwanych UFO nie wypowiem sie ...
~kamald@op.pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
QUATTRO-i wszystko jasne.Prowadzi się niezwykle pewnie np bmw lub mercedes kryją się w tym segmencie ze swoją nadsterownością.Chociaż jak się chce można tą wielką moc wykorzystać do łatwego wyprowadzenia w poślizg i robienia tzw bączków:)
~ROLAND
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Układ jezdny daje dosyć wysoki komfort jazdy, choć na zakrętach samochód sprawia wrażenie jakby chciał się położyć na bok. Brak możliwości odłączania jednego z napędów.
~Mateusz
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Dlaczego znów najwyższa ocena? Ponieważ moje Audi praktycznie nie jeździ; ono płynie. Długi, szeroki trzyma się drogi jak Kacper su....
~Romek
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
niestety nie nadaje się na nasze drogi, w ciągu 2 lat dwukrotnie wymieniałem amortyzatory oraz łączniki stabilizatora
~jacek_ostalczyk
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
swietne prowadzenie , 2 torseny pomagaja w jezdzie , troszke zbyt twarde zawieszenie
~B()GU|_ boguln@wp.pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Przy normalnych felgach jest dobrze jednak do mercedesa mu wiele brakuje:/
~Mały V8 GG338002
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Ouattrp i szeroki rozstaw ,bardzo dobrze spisują się w zakrętach
~ostal1985
quattro - auto jedzie jak zaba - przylejone do ziemi