Lista ocen Audi V8 4.2 quattro 280KM 206kW 1991-1994 (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sleepwalker
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
ceny Audi V8 ksztaltuja sie w okolicach 10000PLN. o zadbany i konkretny egzemplarz w Polsce bardzo bardzo trudno. jest to samochod ktory spelnia role dawcy przyjemnosci i biorcy PLNow. wymaga dobrego servisu co 10000km jak i dbania na codzien. w zamian oferuje maxymalne zadowolenie z jazdy i wywoluje zaklopotanie na twarzach wlascicieli najnowszych plastikowych pseudoszybkich wynalazkow..
~siwy warszawa
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
za 10000 mam auto ktore moim zdaniem jest lepsze od niejednego nowego pasata ktory kosztuje 10 razy tyle.Wole kupic taki samochod i wlozyc w niego 5tysiecy niz kupic jakas astre 2 za 40000.Za 40000 to ja jezdze tym samochodem przez 4ry lata razem z zakupem a komfort i osiagi nieporownywalne.
~K-l-o-c-u - Audi V8 Czarna Perła
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
Stosunek 10 :1 obecine bardzo tanie autka biorąc pod uwagę niezawodność i wyposażenie (często gęsto tempomat , kontrola trakcji, komputer pokładowy- standard, climatronic - standard, ABS - standard, 4x el szyby - standard, el lusterka - standard, skóra, itp)
~bullson357
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
Za tą cenę auto jeżdżące 250km/h na \"gwizdek\" ? Gdyby nie super poważny design / w końcu to elegancka limuzyna o klasycznych i konserwatywnych kształtach wysokiej jakości - krótko mówiąc jeden z \"Top car of the World\" bez dyskusji? Oczywiscie \"5!\"
~marlon@ol.home.pl
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
w tych rocznikach ceny nie powalają na kolana:) lecz jeśli ktoś chce sporo jeździć tylko na wycieczki musi posiadać "lekki" zapas w portfelu.LPG nie polecam no chyba że na sekwencyjnum wtrysku ale to wydatek rzędu ok. 8 tyś. PLN. COŚ ZA COŚ.
~jacek_ostalczyk
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
patrzac na cene ktora ja zaplacilem 8 lat temu stosunek jakosci do ceny jest fantastyczny.patrzac po cenach dzisiejszych mozna kupic inne auto w lepszej cenie gdyz V8L kosztuj chore pieniadze
~..:: zeus V8 ::..
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
nie można inaczej. A co za te pieniądze można kupic? Zardzewiałego Opla lub BMW ulepione w 90 % ze szpachli po chamskim tuningu lub zajeżdżone przez kolesia w dresie. Kupiłem 2 lata temu i nie żałuję..
~mayster_ww
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
nie mogę inaczej ocenić. Każda złotówka wydana na ten samochód procentuje radością z jego posiadania.
~einstein
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
Za te oraz nawet dwa razy większe pieniądze nie da się kupić tak dobrego auta.
~nextwave
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
Nie da się kupić nic tak dobrego a nawet dwa razy gorszego za te pieniądze.