Ocena kierowcy - BMW Seria 1 E81/E87 Hatchback 5d E87

jerrymaguire111, 9 lat temu
Silnik 2.0 118i 143KM 105kW
Rok produkcji 2007
BMW Seria 1 E81/E87 Hatchback 5d E87 2.0 118i 143KM 105kW 2007-2011 - Oceń swoje auto
Samochód dla dwóch osób i małego dziecka, Bardzo przyjemny. Dla kogoś komu nie jest straszny tylny napęd oraz siedzenie nisko nad ziemią. Foremny bagażnik ( uwaga brak koła zapasowego), generalnie rewelacyjne auto, które dostarcza wiele przyjemności z jazdy, Prowadzenie to poezja. Jeździłem wieloma samochodami ale bmw pozwala połączyć się kierowcy z samochodem. Auto reaguje na każdy ruch kierownicą, jazda po ciasnych zakrętach to ogromna frajda. Oczywiście nie jest to samochód rodzinny ale do codziennej jazdy do pracy i na zakupy nadaje się idealnie, szczególnie dla kogoś kto lubi jeździć i nie traktuje samochodu przez pryzmat przedmiotu do przemieszczania się. Brawo BMW
SIlnik 2.0 benzynowy, wystarczający na tak lekkie auto, skrzynia biegów pracująca bdb, zawieszenie super, sztywne i zarazem komfortowe, Myślę, że to jest także indywidualizm marki BMW. Firma ta znalazła złoty środek między komfortem i bezpieczeństwem prowadzenia.
czasem nie wskakiwał wsteczny ale myślę, że to zdarza się w wielu autach, a jeżdżę wieloma w ciągu roku. Generalnie skrzynia sprawuje się bardzo dobrze.
Genialny układ jezdny. nic dodać nic ująć, jeśli ktoś lubi jeździć autem to bmw jest dla niego
Generalnie jest ok. Słupki tylne nie są zbyt szerokie. Może troszkę zbyt małe lusterka boczne ale większe popsułyby stylistykę auta.
Jak to w BMW, wszystko proste i pod ręką. na minus trzeba zaliczyć tylko małą przestrzeń na nogi na tylnej kanapie, można się do tego przyzwyczaić.
super, nie było nigdy problemów, plus za funkcję REST, która umożliwia jeszcze ogrzewania auta po wyłączeniu silnika
Zdając sobie sprawę z tego, że jest to mały samochód i ma silnik za przednią osią to uważam, że miejsca jest ok. Oczywiście dla osób do 180cm wzrostu.
Wyciszenie super. Jeśli jeździmy w normalnych warunkach to szumy dopiero słychać ponad 140 km/h,
przez 2 lata nie dołożyłem przysłowiowej złotówki. Wymiana tarcza hamulcowych niemieckiej produkcji 700 zł z wymianą
W tym samochodzie wiesz za co płacisz
czasami się zawiesił szyberdach ale wyczytałem na amerykańskich forum jak go zrestartować. czasem światła dzienne nie zaświeciły się po otwarciu auta z kluczyka ale to skromne pierdoły, które następnym razem już działały. Wymagały jedynie restartu...
zero

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 118i 143KM 105kW [l/100km]