Lista ocen BMW Seria 1 F20-F21 Hatchback 5d (20) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~~BMW fan
Hatchback 5d 116i 136KM 100kW
Przestrzeni wokol kierowcy nie ma zbyt duzo - jednak kierowca czuje sie dobrze, wszystko znajduje sie pod reka. Jest sporo przestrzeni nad glowa gdy siedzi sie nisko. Pasazer ma rowniez duzo miejsca. Na tylna nakape wchodzi sie wygodnie bo drzwi sa duze, otwieraja sie dosc szeroko, i same drzwi maja dobry ksztalt tylenj malej szybki. Niestety ilosc miejsca dla pasazerow z tylu jest mala. Auto - mimo ze 5-cio osobowe - uniemozliwia podroz w...
~Michał
Hatchback 5d 118d 143KM 105kW
To mimo najszczerszych chęci nie mogę dać więcej niż 4*. Kierowca wiadomo, po znalezieniu odpowiedniej pozycji dla siebie ma super ale nie pozostawia zbyt dużo miejsca za sobą. Ja mam 182 cm wzrostu, po zajęciu miejsca za kierownicą zostawiam za sobą miejsce dla pasażera o wzroście ~170 cm. Usiądzie ktoś wyższy, ale wtedy o komfortowym podróżowaniu nie ma mowy. Jeszcze jedna rzecz, siedzi się dość nisko, zarówno z przodu jak i z tyłu. Jeśli...
~Smart
Hatchback 5d 114d 95KM 70kW
Tak jak pisałem samochód użytkowany przez 3 osobową rodzine głownie po mieście, udało sie też pojechać nad morze ;) Miejsca dla kierowcy i pasażera jest bardzo dużo, z tył nie jest już tak komfortowo ale jest to najmniejsze BMW wieć cieżko oczekiwąć że miejsca bedzie niewiadomo ile, pórwnywalnie do Golfa i Audi A3. Za to bagążnik wzgledem poprzedniej wersji jest dużo wiekszy, ma duzo wiecej schowków, w użytkowaniu dużo praktyczniejszy niż np....
~Vincent_Vega
Hatchback 5d 116i 136KM 100kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu - idealnie - wnętrze wydaje się ciasne - mam 192cm - ale w takim pozytywnym znaczeniu - jak dobrze przylegający sportowy but - po odpowiedniej regulacji fotela i kierownicy miejsca nie brakuje - a całość jakby otula kierowcę. Z tyłu miejsce dla raczej dla dzieci. Zapewnie są inne kompakty którą tam oferują więcej miejsca, dla mnie najważniejszy jest przód.
~Szymon
Hatchback 5d M135i 320KM 235kW
Jak to w serii 1 - ok ale szału nie ma - ktoś kto kupuje serię 1 niech nie oczekuje przestrzeni z sharana. Wysokie osoby też się mieszczą, po prostu na tylnej kanapie zostanie mniej miejsca.
~Sebastian.
Hatchback 5d 120d 184KM 135kW
Kierowca ciekawie zabudowany,wszystko skierowane do prowadzącego,wnętrze- podobne do wielu modeli BMW,oprogramowanie w języku polskim,z wytłumaczeniem co robimy źle.To taki fajny standard w wielu modelach BMW
~Wojtek
Hatchback 5d 116i 136KM 100kW
Z przodu bardzo dużo miejsca, fotele bardzo ergonomiczne, z dobrym podparciem lędźwiowym oraz bocznym. Z tyłu mniej miejsca, wysocy pasażerowie nie będą mieć dużego komfortu jazdy.
~Wojtek
~Wojciech W-WA
Hatchback 5d 116d EfficientDynamics 116KM 85kW
Konstrukcja jak w bolidzie, BMW otacza kierowcę dookoła za to masz podparcie na ręce z każdej strony i możesz jednocześnie trzymać kierownice
~rafal
Hatchback 5d 118i 170KM 125kW
Bagażnik jest spory, ale na tylnej kanapie jest dosyć ciasno. Wykończenie jest o kilka stopni gorsze niż w Golfie VI, którego miałem wcześniej.
BMW Seria 1 F20-F21 Hatchback 5d