Lista ocen BMW Seria 1 F20-F21 (36) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mario
Hatchback 5d Facelifting 2015 118i 136KM 100kW
Wnetrze MPakiet jest piekne ale kierownica to jakies nieporozumienie. Przede wszystkich kierownica jest pokryta czarna cerata przypominajaca skore. Rece latem poca sie po kilku minutach. Ale najgorsze jest to ze dolny wieniec kierownicy jest calkowicie plastikowy i bardzo trzeszczy przy manewrach zawracania / parkowania itp. Jakosc tej kierownicy jest poprostu nieadekwatna do segmentu premium (pomijajac ze mpakiet duzo kosztowal). Reszta...
~Mariusz
Hatchback 5d Facelifting 2017 118i 136KM 100kW
Dwukrotna wymiana uszczelek drzwi Trzeci komplet klocków hamulcowych Drugi komplet tarcz Czwarte pióra wycieraczek Przestawiona geometria Wyząbkowane opony Luzy w przednim zawieszeniu Uszkodzone odboje tylnych amortyzatorów Usterka przekładni kierowniczej Trzeszcząca maskownica silnika Delikatnie poszarpuje automat Wytarta kierownica z ekoskóry
~Maciek
Hatchback 5d Facelifting 2017 120i 184KM 135kW
Oglądałem ostatnio, sam jeździłem marką, której kierowcy się nie pozdrawiają ponieważ rano widzieli się w serwisie i co przy start and stop wycieraczki zatrzymują się. A dziennikarze wytykali śmiali się. A szyba przy start and stop to samo:(. I co z tego. Tak samochody mają a dziennikarze niech będą bardziej rzetelni.
~Dawid
M-Hatchback 5d Facelifting 2017 M140i 340KM 250kW
Wymieniałem już korek od układu chłodzenia (większy zbiorniczek), niestety lubią puszczać i przez to ucieka płyn, warto sprawdzać co jakiś czas zanim wywali check ze względu na niski poziom płynu, ponieważ czytałem że wtedy jest go już bardzo mało.
~Zawiedziony BMW
Hatchback 3d 116i 136KM 100kW
Wibracje drążka zmiany biegów - ten typ tak ma. Wibracje zimnego silnika i trzęsąca się w konsekwencji karoseria. Wymienione świece. Uszkodzony system spryskiwacza (czujnik, tylny spryskiwacz)
~rafal
Hatchback 5d 118i 170KM 125kW
68tys przebiegu 2 razy laweta kilka wahaczy wymienionych, ciągłe stuki w zawieszeniu i układzie kierowniczym, cieknące uszczelnienia i plamy pod autem to chleb codzienny
~Rafał
Hatchback 5d 116i 136KM 100kW
usterki elektroniki np. permanentnie wyświetlający się brak płynu spryskiwaczy czego powodem jest składu płynu i tym samym czujnik źle odczytywał. Teraz jest OK.
~Skk
Hatchback 5d Facelifting 2015 118i 136KM 100kW
niezwadnośc mechaniczna-elekrtyczna bez zarzutu, niemniej to nowe auto, pojawiły sie skrzypienia dobiegające z okolic przednich drzwi, więc do doskonałości brakuje
~Vincent_Vega
Hatchback 5d 116i 136KM 100kW
Za krótko użytkuje żeby ocenić wiarygodnie. Tak jak pisałem samochód jest prawie nowy - jest na gwarancji i mam 5 letni pakiet serwisowy. Na razie jakichkolwiek usterek brak.

BMW Seria 1 F20-F21 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Bogdan
Hatchback 5d 116d 116KM 85kW
Generalnie ok ale na minus zasługuje fakt ze pojawił się wyciek z dyferencjału. Trochę za szybko jak na pięcioletnie auto z przebiegiem 100 tysięcy kilometrów.