Ocena kierowcy - BMW Seria 2 F22-F23-F45-F46 Active Tourer

fr, 7 lat temu
Silnik 216d 116KM 85kW
Rok produkcji 2015
BMW Seria 2 F22-F23-F45-F46 Active Tourer 216d 116KM 85kW 2015-2017 - Oceń swoje auto
Inne : Ogólnie autko ciekawe, inne lubie je, ale zaskoczyć to nic mnie nie zaskoczyło bo to normalne autko
Fajne autko
silnik oszczędny, na zimnym odczuwalne drgania-serwis wgrał nowy program , ale drgania po miesiacu powróciły widać że nie potrafią se z tym poradzić jak narazie. Kultura pracy silnika- na zewn dramat, słychac jakby się miał zaraz rozpaść. W środku na szczęście nie słychac tego
mam automatyczną i jest ok,
Jeżdzi się fajnie, komfort jazdy ok, dobrze tłumi drgania na felgach 16 kach. Większych bym nie założył do tego modelu bo mam wrażenie, że większe felgi beda ładniej na nim się prezentować ale komfort jazdy drastycznie spadnie.
nie ma się do czego doczepić
nie ma się do czego doczepić
jest ok dla rodziny 4 osobowej
jest cichy
Przy jeździe eco pro 1000km na pełnym zbiorniku nie jest problemem. Średnio pali mi 6.5l przy dynamicznej jeździe. Natomiast w trasie bez problemu 4.5l. Autostrada 140/h - 5.5-6.5 l 160km/h- 7.5l 180km/h- 9l wiec jest ekonomiczny, lubie nim jeździć bo tanio wychodzi
cena jest wysoka bo za te pieniadze kupisz skode w wersji laurin max wyposażoną, a tu golasa bmw prawie że, chyba że za 180 tys kupisz ta 2-ke, ale czy jest tego wart hmm ?, no ale to jest BMW.
narazie tylko przeglady i klocki wymieniłem. i te drgania zgłaszam na zimnym silniku
zero

On - zużycie paliwa dla silnika 216d 116KM 85kW [l/100km]