Lista ocen BMW Seria 3 E30 Coupe (78) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 119 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arek.cwikla@wp.pl
Coupe 316 i 100KM 74kW
ogrzewanie dziala po pol km, a pelna para idzie po okolo 1,5-2km. wtedy nie jest latwo utrzymac reke przy nawiewie! o dziwo jak jest goraco na zewnatrz to zamiast otwierac co sie da lepiej wszystko pozamykac i ustawic chlodzenie! to gwarantuje temperature nazsza o kilka stopni. i taka ilosc kombinacji kierunku nawiewu ze nowe auta moga tylko pomazyc...
~StePHaN ( stef23@tlen.pl )
Coupe 318 is 136KM 100kW
Mam klimatyzację więc za gorąco to mi nigdy nie jest, a nawet kiedy jej nie uruchamiam to nawiew działa bez zarzutów. Zimą jednak troszkę brakuje ciepła. Chwilkę zajmuje aż się kabina nagrzeje i bardzo łatwo sobie zachuchać szyby.Co prawda szybko można to usunąć ustawiają nadmuch zimnego na full, ale jakoś nie leży mi zimny wiatra na twarzy wewnątrz autka
~Mike
Coupe 320 i 129KM 95kW
Nawet w największe mrozy wsiadając do samochodu i włączając ogrzewanie na maksymalną temperaturę już po paru kilometrach w aucie jest naprawdę gorąco !!! Zupełnie niespotykane zjawisko w 15 letnich autach. Dla porównania jeździłem Passatem z 1992 roku i tam nawet po 20 km z nawiewów dmuchało letnie powietrze !!!
~Grodziu
Coupe 318 i 115KM 85kW
Mam wersje bez klimy ale i tak jest rewelacja. dzieki suwakowym dosc archaicznym moze z wygladu, regulatorom, jest naprawde pelna kontrola nad bardzo mocnym nawiewem, lacznie z mozliwoscia ustawienia cieplego nawiewu na nogi i zimnego na twarz jednoczesnie
~cj007@vp.pl
Coupe 318 is 136KM 100kW
Bardzo dobra. Nie wiem jak w zimęale w lato można nastawić na zimne powitrze i dmuchawe na 2 i przy temperatuże zewnętrznej ok 25-30stopni w kabinie jest chłodno. A jak ktoś chce to w prawie każdym modelu można otwożyć szybardach.
~Tommi
Coupe 320 i 129KM 95kW
Wszystko jest bardzo dobrze. Ciepło w zimie, chłodno latem. A już w ogóle przjemnie mieć auto z szyberdachem. Mogą wystąpić małe trudności z odparowaniem przedniej szyby przy bardzo, bardzo intensywnych opadach deszczu.
~dzikuPL
Coupe 318 is 136KM 100kW
Jeżeli odpowietrzymy dobrze układ chłodzenia i zadbamy o sprawny elektrozawór nagrzewnicy możemy zrobić saune w aucie ;) Latem trochę gorzej, ale zawsze mamy szyberdach. Nie ma klimy, ale jest klimar!
~Paweł-Kalisz
Coupe 318 i 102KM 75kW
Denerwuje trochę różnica temperatur nawiewu na szybą i do kabiny (spowodowane jest to dwukanałowym nawiewem czy jakoś tak..). Przez to trudno jest ustawić temperaturę: raz jest za gorąco raz za zimno.
~Tommi
Coupe 320 i 129KM 95kW
w lecie bez problemu z nawiewów, nawet w bardzo gorący dzień, można uzyskać chłodne (może nie zimne) powietrze, a jeśli chodzi o zimę to nie mam doświadczeń, ale ogólnie nawiewy są bardzo efektywne
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E30 Coupe
8,6
~Tomek13
Coupe 316 i 100KM 74kW
W tym modelu nigdy nie było z tym najmniejszego problemu. Bezstopniowa i nieograniczona swoboda rozkładu nawiewu i wręcz "piekielne" grzanie w zimie
BMW Seria 3 E30 Coupe