Lista ocen BMW Seria 3 E30 Coupe 318 i 113KM 83kW 1987-1991 (7) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~e30-fan
Coupe 318 i 113KM 83kW
Idealny na trasę. Świetnie trzyma się drogi, samochód się dobrze wyczuwa, po prostu coś wspaniałego. Gorzej na nierównościach, nie jest on zbyt miękki, ale jako pochłaniacz Autobahnowych kilometrów spisuje się świetnie. Na progach zwalniających przy pełnym obciążeniu można przytrzeć podwozie. Miska olejowa jest dość nisko. Lepiej wogóle nie wjeżdżać na leśne dróżki z środkowym pasem zieleni i korzeni. Może ucierpieć miska, wydech i most,...
~e30 user
Coupe 318 i 113KM 83kW
BMW - radość z jazdy, sprawdza się w 100%. Po prostu sprawia przyjemność kierowcy i naprawdę mam dobry humor jak nim jeżdżę i gdyby nie ograniczone środki na LPG jeździłbym nim aż bym usnął ze zmęczenia. Inna sprawa, że jazda zimą takim samochodem jest trochę niebezpieczna, ale jak postoi w garażu to nic mu się nie stanie ;)
~greenjack@o2.pl
Coupe 318 i 113KM 83kW
to juz zalezy od auta ja posiadam sportowe zawieszenie +obnizajace sprezyny i auto sie prowadzi rewelacyjnie połyka zakrety z przodu gwintowane zawieszenie koni tyl regulacja twardosci takze koni. na zakretach wysmienicie. wszystko dostosowane do tego wlasnie modelu
~eXodos Wrocław
Coupe 318 i 113KM 83kW
Mógłby być troche twardszy, ale to sie zmieni (H&R ;-) ) ale i tak nie narzekam świetnie sie trzyma asfaltu na zakrętach
~Dikens
Coupe 318 i 113KM 83kW
mam sportowe zawieszenie i na polskie drogi to sie nie nadaje.
~Kufel
Coupe 318 i 113KM 83kW
Nic dodac nic ujac.KOMFORT.
~milosz@babylon.tarman.pl
Mam sportowe zawieszenie