Lista ocen BMW Seria 3 E30 Coupe 320 i 129KM 95kW 1985-1991 (19) - Całokształt

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tommi
Coupe 320 i 129KM 95kW
BMW E 30 320i to po prostu świetne, wystarczająco szybkie, niezawodne, trwałe i piękne auto z charakterem, bardzo przyjemne w eksploatacji, szczególnie na dłuższych trasach. Kto jeszcze nigdy nie jeździł BMW ten nie zrozumie do końca. To jest naprawdę radość z jazdy. Niestety w Polsce trudno znaleźć, egzemplarz w bardzo dobrym stanie i przede wszystkim oryginalny egzemplarz, nie przerabiany i bezwypadkowy. Ale jeśli komuś się uda znaleźć coś...
~jasiek
Coupe 320 i 129KM 95kW
samochód jedyny i niepowtarzalny, takich silników już nie ma (m20). Mimo ogromnego zużycia paliwa jest doskonały ale kupując ten samochód nie można patrzeć na te koszty. Trzymanie się drogi doskonałe, jednak czeste usterki zawieszenia(ciężki przód) Auto napewno nie dla młodych chcących poszaleć ludzi. Trzeba je szanować i umiec nim jeździć a wtedy sie odwzajemni, Pozdrawiam wszystkich miłośników tej mark. szkoda tylko że już nie ma...
~Fish
Coupe 320 i 129KM 95kW
Posiadam 2 litrowa bmke od jakiegos roku i poza sporym spalaniem nie mam na nia na co narzekac. Jezeli wymienia sie wszystko na czas i dba sie o nia to ona wzamian daje nam niesamowita frajde z jazdy. Ja osobiscie zakochalem sie w BMW i mam zamiar zmienic teraz na e36 oczywiscie takze 6 cylindrowa:) Pozdrowki
~Tommi
Coupe 320 i 129KM 95kW
Bardzo przyjemne auto, komfortowe, z miło brzmiącym silnikiem, z zawieszeniem znoszącym trudy podróżowania po polskich drogach. Po prostu jak mówi slogan reklamowy firmy : radość z jazdy. I ja się z tym zgadzam
~Wesoły
Coupe 320 i 129KM 95kW
Ogólnie nie mam zastrzeżeń do niczego. Wystarczy dbać, regularnie serwisować i wymieiać części eksploatacyjne to będze służyło długie lata.
~Paweł
Coupe 320 i 129KM 95kW
Ogólnie super jak nie macie za dużo kasy a chcecie jeździć porządną furą (fakt że 15-letnią) to kupcie sobie E-30 4-letnie punto nawet się nie umywa.
~Tommec
Coupe 320 i 129KM 95kW
Wiekowy już pojazd, ale dla mnie to rewelacja. Jeśli ktoś jeszcze nie jeździł BMW, nawet starym, to niech spróbuje (oczywiście zadbanym autem, a nie padaką).
~madmax (xj220@gazeta.pl)
Coupe 320 i 129KM 95kW
Niby staruszek, ale daje (przynajmniej mi) niesamowitą radość z jazdy. Nie chcę już innego auta niż BMW z 6-cio cylindrowym silnikiem.
~micsil@mg.gov.pl
Coupe 320 i 129KM 95kW
kocham to auto!!! jest super tylko troche dużo pali - ale o tym wie każdy kto kupił sobie ponad 100 konny samochód
~BMWMANIAK
Coupe 320 i 129KM 95kW
Ogulnie jestem zadowolony, tylko spalanie mogło byc mniejsze. Ale te 6 cylindrów musi na czyms pracowac.
BMW Seria 3 E30 Coupe