Lista ocen BMW Seria 3 E30 (43)

~Filip
Touring 318 i 113KM 83kW
Jeżdżę E30 od 3 lat i jest to mój pierwszy samochód, który kupiłem niedługo po maturze. W zimę stoi w ciepłym garażu i użytkowany jest tylko w sezonie wiosenno-letnio-jesiennym. Auto świetnie nadaje się dla młodego kierowcy, bo może nauczyć się jeździć prawdziwym samochodem - bez ABS-u (w późnych rocznikach był od fabrycznie), kontroli trakcji czy innych elektronicznych ****reli. 113 KM przy wadze ok. 1100 kg sprawia że autem można poruszać...
~GabrielC
Touring 318 i 113KM 83kW
Wygląd auta dla mnie super klasyczna sylwetka z rekinim noskiem bomba! Silnik, układ jezdny, skrzynia, hamulce wszystko zgrane ze sobą w 100% RADOŚĆ Z JAZDY to nie tylko reklamowy slogan! Bogate wyposażenie większości aut zwłaszcza kombi po 92r. min ABS, AIRBAG kierowcy elektryka, klimatyzacja seryjne 15\" alu, sportowe siedzenia, komputer itp. Najlepiej kupić ostatnie wersje maja wszsytko i z silnikiem 2,5L (325i)
~e30 user
Coupe 318 i 113KM 83kW
Dla mnie jest super, nie chce go narazie sprzedawać. Ostatnio go trochę rozbiłem (nie z mojej winy) - zderzak, pas, wzmocnienie, zaczep, maska, błotnik. Do naprawy i dalej będę nim jeździł, to kultowy samochód, nie ma już takich.
~4321Horacy
Touring 318 i 113KM 83kW
naprawde kultowe auto gdy jest zadbane i dalej o nie dbasz to niezawiedzie Cie nigdy,niepolecam silnika 1800! albo decydujesz sie na szybkie szesc cylinderkow o niesamowitym gangu albo pozostajesz przy najoszczedniejszym 1600 i oszczedasz
4,1
~marek_florczyk@tlen.pl
Touring 318 i 113KM 83kW
Gdyby nie wiek tego autka określił bym je jako doskonałe!
~karol
Touring 318 i 113KM 83kW
kiedy wsiadam do mojego drugiego auta, hondy civic, mam wrażenie że coś zaraz odpadnie albo sie urwie. w bmw nie mam takiego uczucia,wszędzie widać solidność, a maska nie gnie sie jak kartka papieru tak jak ma to miejsce w hondzie.
~e30-fan
Coupe 318 i 113KM 83kW
Jest to bardzo solidny samochód. Samochód INŻYNIERÓW a nie księgowych... Żaden opel czy ford nie przetrwa tak dzielnie tylu lat. Dobra propozycja dla młodych kierowców.
~greenjack@o2.pl
Coupe 318 i 113KM 83kW
jezdze autkiem 1rok w prawdzie silnik jest po remoncie bo poprzedni wlasciciel sie nie popisal i nie dbal o auto opinie na temat tego motor m40b18u sa różne ja uwazam ze moje e30 jak na swoje lata i przbieg chodzi dobrze a szczegolnie po remoncie przyspieszenie dobre trzeba dobrze podkrecic i wtedy idzie (Silnik)
~CZARO
Touring 318 i 113KM 83kW
AUTO REWELACYJNE SUPER WYKONANY,NA LPG EKONOMICZNE,ZAWIESZENIE BEZKONKURENCYJNE,JAK NARAZIE BEZAWARYJNE.CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY.W DODATKU KOMBI WIEC NA BRAK BAGAŻNIKA NIE NAŻEKAM
~pilujski@interia.eu
Touring 318 i 113KM 83kW
Wyciszenie jak na ponad 20 letnie auto jest dobre. do kabiny dochodzą pomruki silnika, którą powyżej 3 tys. obrotów są nawet przyjemne. Wyczulone ucho usłyszy też odgłos pracy wentylatora który chłodzi silnik. Mi osobiście bardzo podoba się ten akustyczny smaczek. Który przy ruszaniu na wysokich obrotach może sprawiać wrażenie bardzo \"bojowe\". (Wyciszenie)