Lista ocen BMW Seria 3 E30 Sedan (18) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamil
BMW Seria 3 E30
Nie miałem żadnej klimy nie miałem nic samo najzwyklejsze ogrzewanie i mi wystarczało było w zime cieplutko w lato otwierałem najlepszą wentylacje czyli okna i szyberdach i mi starczało dla wymagających klima bedzie ok chociaż w nich nie było chyba
~przemolski bimber
Sedan 316 i 100KM 74kW
BMW Seria 3 E30
Ogrzewanie jest rewelacyjne. Od nie niejednej osoby usłyszałem że np. świetnie grzeje w nogi, szczególnie od dziewczyn. Były też pytania czy mam w aucie podgrzewane siedzenia. Wentylacja ok zwłaszcza że mam szyberdach.
Sedan 320 i 129KM 95kW
BMW Seria 3 E30
Moim zdaniem doskonale. Auto bardzo szybko się nagrzewa, co sprawia,że mroźne poranki nie są zbyt uciążliwe. Czasem wystarczy otworzyć wszystkie otwory wentylacyjne bez włączania wiatraka,żeby w aucie zrobiło się ciepło.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E30 Sedan
11,4
12,2
~Bartek
BMW Seria 3 E30
w zimie bardzo szybko silnik nabiera temperatury dzięki czemu i w środku jest cieplutko, w lecie brak klimy ale jak ustawimy na silny nadmuch i uchylimy szyberdach to daje rade wytrzymać
~MaxRaczek
BMW Seria 3 E30
Zachwyciło mnie jak bez klimy (i bez napraw układu kiedykolwiek), można odparować szyby i ogrzać \"wozidełko\" Przestało działać ogrzewanie tylnej szyby, ale jak pisałem - nadmuch nadgania efekt.
~MAZI
Sedan 324 td 115KM 85kW
BMW Seria 3 E30
6 cylindrów szybko generuje ciepło w zimie, pamiętajmy o sprawnym silniczku dmuchawy BOSCH-a, regeneracja droga a nowy ponad 2 tys. pln. urzywka nie wiadomo jak długo ci pochula...
~NeMeSiS
Sedan 320 i 129KM 95kW
BMW Seria 3 E30
Idealna. Nie znam auta z tego rocznika z taką układem wentylacji. Inni mogą czerwienieć z zazdrości.
~kirin2010
Sedan 316 i 100KM 74kW
BMW Seria 3 E30
Bardzo szybko sie nagrzewa, dmuchawa wlaczona na maxa rozwiewa wlosy na glowie
Sedan 318 i 115KM 85kW
BMW Seria 3 E30
ogrzewanie doskonale wentylacja slaba (moze dlatego ze Italia)
~MT2
Sedan 325 i 170KM 125kW
BMW Seria 3 E30
W zime spoko! slabiej w lato wiadomo stare auto brak klimy, lecz mi nie przeszkadza.
BMW Seria 3 E30 Sedan