Lista ocen BMW Seria 3 E36 Cabrio (5) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BANANOWY_CREW
Cabrio 320 i 150KM 110kW
Z małych usterek jakie do tej pory zaobserwowałem mogę np. wymienić problemy z elektrycznymi szybami (bolączka serii 3 w wersji cabrio i coupe), a mianowicie nie opuszczanie szyby w momencie otworzenia drzwi (jednak ja sobie już poradziłem z tą dolegliwością :) ), trzeba też uważać na tylną szybę, ponieważ otwarcie dachu przy zbyt niskiej temperaturze może skutkować popękaniem pleksy, jednak temperatura musi być bliska zeru! :P Szczególną...
~cartel
Cabrio 318 i 115KM 85kW
Samochod ma 147.800 tys km. W polsce jezdzi rok czasu, wczesniej tylko WLOCHY, czesci tylko oryginalne i skutkuje to tym ze poki co wymieniam tylko czesci eksploatacyjne, tzn oleje i takie rzeczy. Wymiana pierwszego sprzegla okolo 160 tys km. :D zadowala prawda.
~Cinek325
Cabrio 325 i 192KM 141kW
Każdy używany samochód ma jakieś mankamenty, wszystko zależy od poprzedniego właściciela, w moim przypadku to obtarcia skóry, zepsuty schowek i gałka zmiany biegów
~damianos
Cabrio 320 i 150KM 110kW
padniety rezystor dmuchawy ale to w kazdym climatronicu pada, gumy amortyzatorów i stabilizatory.paląca sie kontrolka poduszki ale to standardowo w bmw, koszty niewielkie
~johny
Cabrio 318 i 115KM 85kW