Lista ocen BMW Seria 3 E36 Cabrio (7) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BANANOWY_CREW
Cabrio 320 i 150KM 110kW
Jeśli chodzi o ekonomiczność to ten model raczej oscyluje na średnim poziomie! W moim przypadku średnie spalanie w mieście to ok 10-11 litrów przy spokojnej i ok 15-18, a nawet do 20 litrów przy bardzo agresywnej jeździe (kiedy silnik pracuje praktycznie non stop na załączonym vanosie!)! Jednak tak agresywna jazda zdarza mi się niezwykle rzadko! Ceny poszczególnych części też są różne, ponieważ niektóre części pasują od wersji sedan lub coupe,...
~cartel
Cabrio 318 i 115KM 85kW
Na pelnym baku czyli podajze 62 lub 65 litrow, przejezdzam w trasie Szczecin --> Den Haag okolo 980 km, czyli spalanie wychodzi okolo 6.3/6.4 przy predkosci 100km/h, specjalnie sprawdzalem. Ale dodam ze samochod mam w idealnym stanie technicznym, wyczyszczona przepustnica nowe kable swiece, oleje i dlatego takie spalanie, pozatym samochod serwisuje u mistrza nadwornego BMW NASO BAUMGART 508182241. W miescie przy spokojnej jezdzie okolo 8.5 , w...
~wojnarrafal
Cabrio 318 i 115KM 85kW
Autko w tym silniku jest bardzo ekonomiczne, co prawda, mocy nie ma zbyt wiele, ale zdecydowanie nadrabia to swoim spalaniem, mam instalację Lovato EGO 2015 sekwencja czyli najnowsza jaka jest i jestem z niej bardzo zadowolony, przejechałem na niej już 15tyś km, bez żadnego ale, oczywiście dwa dni po instalacji gazu założyłem mu przelotowy wydech wykonany z kwasówk, bo tak czy siak gaz by wypalił każdy wydech.
~majalukas1986@o2.pl
Cabrio 325 i 192KM 141kW
srednie spalanie przy dosc dynamicznej jezdzie (nie mowimy o katowaniu oczywiscie) to okolo 12L/100km LPG to moim zdaniem bdb wynik tymbardziej ze auto ma 2.5 litra motorek i prawie 200koni cena czesci zamiennych niewygorowana jest mnostwso zamiennikow jak i uzywanych czesci wiec przecietny zjadacz chleba (taki jak ja) moze sobie pozwolic na taki samochod :)
~:)
Cabrio 320 i 150KM 110kW
jak na ta moc w miescie osiagam spalanie w granicach 9 litrow, czasem troszke mniej czasem wiecej:) mam leciutka noge:) w trasie spokojnie w granicach 7-8.5 litra:) oczywiscie jak sie spiesze to i srednia wychodzi 30l a wtedy wykorzystuje V6-tke w 100 % :)
~damianos
Cabrio 320 i 150KM 110kW
miasto średnie spalanie ok. 11 l trasa do 120 ok. 8.5 l trasa powyzej 120 ok. 9.5-10 l dla innych chcacych kupic bmw proponuje powyzej 2.0 l, ten silnik pali najwiecej( mowie oczywiscie o rzędówkach)
~Cinek325
Cabrio 325 i 192KM 141kW
nie jest to samochód ekonomiczny.. trasa 8/9 miasto 10/11 i w górę (korki, dynamiczna jazda)
BMW Seria 3 E36 Cabrio