Lista ocen BMW Seria 3 E36 Compact (60) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 113 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mguz
Compact 318 tds 90KM 66kW
mam go 2 lata. od poczatku naprawilem- wymiana poduszek pod silnikiem, hamulce tyl-calkowicie bebny+zaciski, sinen bloki-wymiana, wszystkie amortyzatory-wymiana, ostatnio wymienilem napinacz paska+taki maly amortyzatorek odpowiadajacy za drgania silnika oraz naprawa prowadnicy elektrycznej szyby. to by bylo na tyle, wszystkie naprawy raczej kosztowne,nawet po znajomosciach podejrzewam ze bylo to pare tysiecy ale jakos tak zal bylo sprzedawac...
~waldemar
Compact 316 i 102KM 75kW
Auto tylko raz odmówiło posłuszeństwa- strzeliła mu cewka zapłonowa. Poza tym -wariujący ABS -nagrzewnica -sonda lamba (wymieniana 2 razy) -amortyzatory (4 sztuki szlag trafił) -skaczące oborty na gazie (gazownik nie wyregulował, trzeba się było ratować regulacją na potencjometrze przepustnicy) a instalacje była nie sekwencyjna z komputerem. i chodziła albo idealnie równo albo bujała i to nieźle, nie było żadnej reguły.
~Sendra
Compact 316 i 102KM 75kW
Nie odnotowano. Jak w kazdym samochodzie i tutaj trafiaja sie naprawy typu wymiana sprzegla itp... Przeciez czesci BMW nie sa wykonane z bogwieczego tylko z tego co jest dostepne wiec normalne iz ulegaja zuzyciu. Jesli sie dba o samochod to nie sprawia problemow i zapewnia bezawaryjna eksploatacje bez nieplanowanych usterek, jesli sie go zapuszcza to potem mamy takie kwiatki po 50% normalnej ceny pojazdu tej generacji BMW.
~Ryju
Compact 318 tds 90KM 66kW
po zakupie samochodu po ok 3 miesiącach trochę sie sprułem. pompa paliwa w baku umarła pompa wtryskowa za małe ciśnienie dawała wymiana pierścieni w silniku wraz z drobnymi częściami do silnika od razu wymieniłem tarcze sprzęgłową z dociskiem i od tej pory ciesze się bardzo fajną jazdą moją zabaweczką
~ostal1985
Compact 318 tds 90KM 66kW
komputer x2(1na naprawa ok 400zl),pompa wtryskowa - sterowanie 700zl,zablokowany immobilizer 500zl,pompa wspomagania 300zl,2x czujnik abs - nowy 300zl sztuka,lancuch rozrzadu troszke sie rozluznil i stukal silnik - wymiana lancucha i napinacza 350zl oraz wszystkich uszczelek silnika -350zl
~Dominik
Compact 316 i 105KM 77kW
Niezawodności samochodów to temat na który my Polacy jesteśmy wyczuleni.Samochód mam od 5 miesięcy. Przebieg 211 tys. km. Be z usterek. Znam się na samochodach i tą rubrykę nie traktuję poważnie.
~tomaszos
Compact 318 tds 90KM 66kW
*mam małą dziurkę w misce olejowej ale to nie błąd techniczny tylko błąd poprzedniego użytkownika tego pojazdu. *padł mi wydech,jedna dziurka się zrobiła *nic więcej
~bRutaL
Compact 318 ti 140KM 103kW
Z poważnych usterek nic. Nigdy nie zepsuł się w trasie aczkolwiek dbam też o to żeby mnie nie zaskoczyło nic. Zrobił trasę Polska-Wegry-Włochy i z powrotem ok 6tys km i nic :)
~Wlosek_pl
Compact 323 ti 170KM 125kW
Wymieniłem Wisko od wentylatora chłodnicy gdyz auto stało w garazu ponad 6miesiecy jak je kupiłem wiec miało prawo sie zapiec :) Pozatym bezawaryjne nic nie trzeba robić.
~Marek gg9238504
Compact 316 i 102KM 75kW
j.w. aczkolwiek moim zdaniem BMW uchodzą za trwałe auta już tyle razy widziałem co ludzie nimi wyprawiają i co one wytrzymują, że aż się nie chce wierzyc póki się nie zobaczy.
BMW Seria 3 E36 Compact