Lista ocen BMW Seria 3 E36 Compact (66) - Widoczność

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~counterweight
Compact 316 i 102KM 75kW
Widoczność do przodu bardzo dobra, tył samochodu jest krótki i 'kompaktowy' ;) przez co parkowanie w zatłoczonych parkingach to bajka, widoczność przez lusterka również bardzo dobra. Polecam jednak lusterka z martwym polem, ja w swoim jednym lusterku tego nie miałem, wymieniłem więc wkład na lustro z filtrem i martwym polem, dzięki temu wzrasta poczucie bezpieczeństwa.
~Sendra
Compact 316 i 102KM 75kW
Na boki i do przodu widac bardzo dobrze, lusterka zapewniaja odpowiednia widocznosc do tylu w czasie jazdy, przy cofaniu tylna szyba zapewnia dobra widocznosc, jedyny mankament to tylne slupki, sa szerokie i niekiedy przy upewnianiu sie czy w martwym polu nie ma nikogo mozna sie przeliczyc i nic nie zobaczyc...
~ airpaweł@o2.pl
Compact 316 i 102KM 75kW
Mam sportowe fotele i siedzi się bardzo nisko,wiec po mieście z widocznością nie najlepiej,ale w każdej chwili można fotel podnieść i widoczność rewelacja.Polecam te fotele,Regulacja w każdym zakresie,dzisiejsze auta niech biorą przykład
~Mikołaj K.
Compact 318 ti 140KM 103kW
do tyłu - jak to w tzw. lifbacku... lepiej być czujnym i używać lusterek :-) do przodu - bardzo dobra - słupki niezaszerokie, wysokość fotela z dużym zakresem regulowacji - każdy znajdzie odpowiednią pozycję
~Rafał
Compact 316 i 102KM 75kW
Małe autko to i widoczność dobra, chociaż zadarty tył nieco utudnia obserwację. Przyzwyczajony do czujników parkowania nieco ubolewam nad ich brakiem, ale nie sa one z drugiej strony aż tak potrzebne.
~tomaszos
Compact 318 tds 90KM 66kW
widoczność z przodu i na boki bardzo dobrze,gorzej jest z tyłu a jak ktoś ma jeszcze ciemne szyby to można przywalić w kogoś lub w coś za nami,w Compakcie trzeba używać lusterek podczas cofania :)
~bRutaL
Compact 318 ti 140KM 103kW
Widoczność niestety słaba. Lusterka boczne są jak w puderniczce. trzeba oglądać się przez szyby bo bardzo mało widać. Ja się przyzwyczaiłem do tego ale mimo wszystko powinno być lepiej.
~ostal1985
Compact 318 tds 90KM 66kW
przod i boki super ale tyl juz pozostawia wiele do zyczenia...gdyby nie parktronic byloby ciezko.....ogolnie widocznosc do tylu jest bardzo slaba....wysoko osadzona szyba tylnia to minus....
~BMKARZ admin@autoholland.pl
Compact 316 i 102KM 75kW
Dobrze z tego względu ze minimalny wzrot kierowcy do tego auta to 165cm. A nawet ja mając 171cm wzrostu przy cofaniu mam małą widoczność ze względu na duże słupki tylnie. (mam BMW 316i COMPACT)
~krystek
Compact 316 i 105KM 77kW
Jedynie przy cofaniu odczuwałem z początku lekki dyskomfort, bo nie miałem orientacji gdzie auto się kończy. Jednak po paru miesiącach można już nabrać wyczucia.
BMW Seria 3 E36 Compact