Lista ocen BMW Seria 3 E36 Compact 316 i 102KM 75kW 1994-2000 (40) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dorota
Compact 316 i 102KM 75kW
Dla mnie i pasażera z przodu wystarczająca ilość miejsca-fotele są wygodne,dłuższe podróże nie męczą.Jednak z tyłu już nie jest tak "różowo".Dosyć mało miejsca na nogi,pasażerowie z tyłu mogą czuć się nieco "sciśnięci" i chyba nie ma mowy o komfortowym podróżowaniu w 5 osób:/ Często sygnalizowali mi to moi okazjonalni pasażerowie,niedawno nawet sama się o tym przekonałam,kiedy odwożono z imprezy moim autkiem :P Ale co tam(może zabrzmi to nieco...
~Sendra
Compact 316 i 102KM 75kW
Dla 4 osob auto wygodne, 5 osoba jest potrzebna jak 5 kolo u wozu :) Fotele wygodne, tylna kanapa profilowana na 2 osoby, mezczyzni 185 cm i 87 kg wagi nie maja problemu zmiescic sie ani z przodu ani z tylu. Wiadomo limuzyna to nie jest ale daje rade. Zajmowanie miejsca na tylnej kanapie wcale nie jest takie trudne jak pisza. Nie zapominajmy, to jest 3-drzwiowka! Sprawdzcie inne nadwozia tego typu a potem sami ocencie czy tak zle sie wsiada,...
~waldemar
Compact 316 i 102KM 75kW
Jak na taki samochód to wszystko w normie. Ani za dużo, ani za mało. z przodu przyjemne niskie ułożenie ciała(można powiedzieć rasowe), z tyłu wygodne siedzonka umiejscowione wyżej (można na kierowcę z góry patrzeć). Siedzenia przednie przy otwieraniu podnoszą się całe. Brak bagażnika ze względu na butlę gazową której nie da się wsadzić w koło zapasowe.
~counterweight
Compact 316 i 102KM 75kW
Z przodu doskonale, można bez problemu znaleźć pozycję za kierownicą, gdyż fotele są regulowane w wielu płaszczyznach (wszyscy dziwią się, skąd tu tyle tych wajch do regulacji). Każdy znajdzie coś dla siebie. Pasażerowie z tyłu narzekają dopiero po około 250 km ;)
~robertpawelcegla@wp.pl
Compact 316 i 102KM 75kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu jest wygodnie. Gorzej z miejscem z tyłu. Dla niskich osób z przodu i z tyłu miejsca wystarczającą, gorzej gdy ci z przodu mają długie nogi i ci z tyłu też. Wtedy może być tym na tylnej kanapie ciasno (nogi a fotele).
~Natalia
Compact 316 i 102KM 75kW
Przestrzeń dla kierowcy czyli dla mnie - tutaj jest idealnie :) Dużo miejsca, wygodne fotele - czego chcieć więcej. Jak z pasażerami to nie wiem, żaden jeszcze mi nie narzekał na komfort podróżowania moją Beemką (niechby spróbował :P)
~Marek gg9238504
Compact 316 i 102KM 75kW
ja okreslam moje auto jako typowo sportowe wieć to ja i moj pasazer maja sie czuc komfortowo, z tyłu jest mało miejsca dla pasazerów tym bardziej , ze jest to auto 3 drzwiowe; zazwyczaj jezdze sam gora 2 osoby, dla mnie jest ok :)
~Rafał
Compact 316 i 102KM 75kW
Nie jest to auto rodzinne, jak choćby Passat, dlatego przestrzeni jest tu dużo mniej. Ale i tak wystarcza na naszą rodzinę 2+1 i przejażdzki po okolicy. Fakt, na wakacje trudno byłoby się spakować.
~Arek
Compact 316 i 102KM 75kW
Mam 188 cm i niem mam najmniejszych problemów z znalezieniem pozycji za kierownicą brakuje tylko regulacji kierownicy. Z tyłu nie jeżdżę więc nie wiem , ale jak na razie nikt się nie skarżył.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E36 Compact 316 i 102KM 75kW
10,7
9,8
~Alvaro - Rajdowiec
Compact 316 i 102KM 75kW
Mam wersje compact i właśnie z myślą o sobie i dziewczynie kupiłem to auto. Nie myślałem, o ludziach, których od czasu do czasu się przwozi, dlatego dam 5 mimo, że oni nie mają zbyt wiele miejsca.
BMW Seria 3 E36 Compact