Lista ocen BMW Seria 3 E36 Compact 316 i 105KM 77kW 1998-2000 (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pablo
Compact 316 i 105KM 77kW
dla siedzacych z przodu jest ekstra,przestrzeni jest duzo,dora regulacja wygonych foteli...z tylu gorzej,choc moim zdaniem dobrze, przy lekkim kompromisie kosztem foteli przednich idzie wykombinowac dosc miejsca na nogi,wygodna kanapa tylna,jedyny minus to wsiadanie na tyl ,bagaznik niewielki jednak dobrze przemyslany(poza umieszczeniem kola zapasowego),a po zlozeniu kanapy 1000 litrow...moim zdaniem z tylu dla pasazerow wiecej miejsca niz w...
~radziorek15
Compact 316 i 105KM 77kW
Z przodu jest bardzo dużo miejsca. Regulacja foteli w 3 płaszczyznach (oparcie, przód/tył, góra/dół) pozwala dopasować pozycję dla każdego kierowcy, pedały głęboko osadzone. Z tyłu jest już gorzej, jeżeli z przodu siedzi wysoka osoba to z tyłu brakuje miejsca na nogi, dodatkowo linia dachu schodzi w dół przez co jak podróżuje czasami z tyłu to uderzam głową w podsufitkę! A przecież do wysokich nie należę (175cm wzrostu)
~Dominik
Compact 316 i 105KM 77kW
Dałem ocenę doskonale bo wiem czego się spodziewałem kupując ten samochód. Ma zalety. Można złożyć tylne siedzenia i mamy małe "kombi". Można nawet jechać z dzieckiem na wakacje. Składamy tylko połowę tylnego siedzenia (na drugiej połowie fotelik z dzieckiem) i mamy sporo miejsca na bagaż.
~krystek
Compact 316 i 105KM 77kW
Auto kompaktowe więc wygodnie podróżują tylko osoby na przednich fotelach. Chociaż nie słyszałem zbyt dużo narzekania pasażerów siedzących z tyłu. Fotele tylnej kanapy są głęboko osadzone co pozwala zwiększyć przestrzeń nad głową i na kolana.
~tomekBMW
Compact 316 i 105KM 77kW
Kierowca i pasażer, podróżują na bardzo wysokim poziomie- miejsca jest pod dostatkiem, czego nie można powiedzieć o tylnej kanapie. Gdy przednie fotele odsunięte są na maksa, przestrzeni nie ma prawie wcale. To samo dotyczy miejsca nad głowami.
~stuffy
Compact 316 i 105KM 77kW
Czasem uciążliwe że tylko posiada dwoje drzwi, ale ogólnie bardzo dobrze, dużo miejsca można się wyprostować, fotele posiadają kilka regulacji.
~Marcin
Compact 316 i 105KM 77kW
Kierowca i pasażer OK z tyłu troche mniej , ale autko jest szerokie i 5 osob tez przejedzie bez wiekszych problemow
~Bartek
Compact 316 i 105KM 77kW
Siedziałem nawet z tyłu i jest rewelacyjnie w porównaniu z innymi autami klasy compact.
~tomekBMW
Compact 316 i 105KM 77kW
Przestrzeń w \'pierwszym rzędzie\' jest jak najbardziej w porządku. Z tyłu nie jeżdżę :)
~goozic
wnętrze trochę ciasne