Lista ocen BMW Seria 3 E36 Compact 323 ti 170KM 125kW 1997-2000 (13)

~Wojtek
Compact 323 ti 170KM 125kW
Samochód dzisiaj jak i pewnie w czasach kiedy byl produkowany wciąż wprawia w zdumienie. Niby ekwiwalent golfa czy Civica, no bo hatchback. Nic podobnego. Bmw twardo trzymało sie twardo swojej koncepcji budowania swoich samochodow - ma byc głośno i niepokornie. Fetysze spalania niech kupują lepiej golfy czy octavie tdi, bo w tym aucie nie o to absolutnie chodzi. Tutaj liczy się ten dreszcz na plerach za kazdym razem kiedy przekrecasz kluczyk...
~Wojtek
~moteq
Compact 323 ti 170KM 125kW
Po pierwsze kultura pracy! Silnik brzmi bardzo rasowo chodzi rowno i plynnie. Zaskoczyla mnie elstaycznosc silnkia m52. Ma 240Nm i rozwija moment bardzo plynnie od samogo dolu co nie czesato sie zdarza w wolnossacych silnikach. Na obroty wkreca sie bardzo chetnie. Zdecydowanie najmocniejsza strona auta (Silnik)
~Wlosek_pl
Compact 323 ti 170KM 125kW
Silnik jest cudowny, przyspiesza bardzo fajnie zwłaszcza jak zmieni sie dolot na stożek i doprowadzi zimne powietrze jak i oczysci wydech i katalizator... super sprawa gwarantuje ze 6,5s do 100km/h bedzie seria ma 7,8s (Silnik)
~Ti
Compact 323 ti 170KM 125kW
Świetny fura , szybka i dynamika na dobrym poziomie , niejedno mocniejsze i nowsze auto już się zdziwiło jak mój mały kompakt ich dawał im baty. Więc narazie nie narzekam na nic w sumie , no spalanie troche duże fakt ale przyjemność z jazdy nie porównywalna z innymi tak mocnymi autami.
~mishaq
Compact 323 ti 170KM 125kW
Najważniejsza jest radość z jazdy, a w tym samochodzie jest tego barrrdzo dużo. Bardzo elastyczna skrzynia i małe spalanie jak na taki silnik. Polecam samemu sprawdzić i nie słuchać wszystkich tych anty...a już nigdy nie przesiądziecie się na inna markę.
~Armani897
Compact 323 ti 170KM 125kW
Jak na auto za 17 tys zł jest idealne , wszystko pod reką , wygodne autko ale troche mało miejsca w środku ale wkońcu to compact , we 4 osoby jest ok. Poprostu dobre trwałe auto.
~Seba
Compact 323 ti 170KM 125kW
Za zadbany model trzeba dać sporo bo jakieś 15-18 tys.zł ale warto według mnie. Ja swoje kupiłem za 4300 euro w Niemczech i jestem zadowolony.
~jones
Compact 323 ti 170KM 125kW
ładne dla oka autko , przyjemnie sie prowadzi i w miare oszczedne. Dla mnie i wielu innych jest to niezawodne i trwałe autko.
~Adamek tomek
Compact 323 ti 170KM 125kW
Polecam w 100% ale spalanie mogłoby być mniejsze heh:) ale mam ciężką noge więc mam usprawiedliwienie:)
BMW Seria 3 E36 Compact