Lista ocen BMW Seria 3 E36 Compact 318 tds 90KM 66kW 1995-2000 (17)

~tomaszos
Compact 318 tds 90KM 66kW
samochód genialny dla każdego kto ceni sobie jakość wykonania i nie wymaga od samochodu hektarów miejsca oraz mikro spalania.wygląda świetnie jak jest zadbany i lekko podpicowany.przed jego kupnem znajomi namawiali mnie na sedana,ale jak wiadomo sedanów jeździ od cholery po naszych drogach więc jeśli bardzo podoba ci się e 36 i chcesz być oryginalny choć troszkę to kup compacta,albo nie NIE KUPUJ COMPACTA BO MOJA ORYGINALNOŚĆ SPADNIE:):)
4,1
~ostal1985
Compact 318 tds 90KM 66kW
auto dajace sporo frajdy i naprawde niezle jezdzace(dobra elastyka)....awaryjnosc w przypadku dobrej wersji spora(ja mam grzane skory przod i tyl,tempomat,telefon,pelna elektryke,komputer,klime,raintronic,asc+T - ogolnie wszystko co mieli w salonie bmw to ja w aucie mam - jestem pierwszym wlascicielem mojego auta i bylo naprawiane na biezaco i nie bylo bite - raz otarlem sie bokiem o bande ale ogolnie ok....compact ma jeden podstwowy minus -...
3,7
~mguz
Compact 318 tds 90KM 66kW
bmw 318 tds 96 rok, kupiony za 16800, 193 tys km . przyjemne autko, specyficzne, niby kanciaste z przodu ale jednak niezle wyglada. dosyc drogie w utrzymaniu ale moze to mi trafil sie taki model. w sumie polecam bo malo juz takich jezdzi a autko oryginalnie sie prezentuje
3,3
~Skola
Compact 318 tds 90KM 66kW
Powiem tak miałem juz sporo samochodów w tej klasie jest to naprawde bardzo dobry samochód lecz nie z tym silnikiem bardzo żałuje ze nie kupiłem benzyny bo samochód godny uwagi pod warunkiem ze kupimy zadbany egzemplarz o co bardzo trudno ja kupiłem od znajomego
~Ryju
Compact 318 tds 90KM 66kW
jestem zadowolony z bmw choć trochę dał w kość na początku odnośnie awaryjności, ktoś musiał zaniedbać te rzeczy i tak to sie puźniej dzieje ze się wszystko sypie. Jak ktoś dba i pilnuje tych rzeczy to się cieszy przyjemną jazda
2,9
~Paula
Compact 318 tds 90KM 66kW
Silnik w bdb stanie technicznym, wszyscy mechanicy się nim zachwycali. wszystko poza tym - fuszerka, bo trafiłam model po przejściach. (Silnik)
~bmka
Compact 318 tds 90KM 66kW
Jestem pod ogromnym wrażeniem, auto jak na swoje lata (2000) naprawdę robi wrażenie. Mam porównanie do forda focusa z 2004 roku i opla astry z 2010. Moje auto jest z nich najstarsze, ale w żadnym wnętrze nie jest tak wyciszone jak właśnie w BMW 318 tds.
~chris
Compact 318 tds 90KM 66kW
Bardzo przyjemny samochód, ale ma fatalny bagażnik - mały i nieforemny
~Ksiondz
Compact 318 tds 90KM 66kW
Mam auto 7 lat i jest niezawodne , wszystko działa , turbina w świetnym stanie , nie pobiera oleju , blacha spoko. Wygodnie mi się tym autem podróżuje.
3,5
Compact 318 tds 90KM 66kW
ciagle cos sie dzialo...a to rzezil rozrzad,a co padla pompa wspomagania,mial rozne humory....co do awaryjnosci to auto wypada conajwyzej srednio.... (Bezawaryjność (drobiazgi))
BMW Seria 3 E36 Compact