Lista ocen BMW Seria 3 E36 Compact 318 tds 90KM 66kW 1995-2000 (7) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mguz
Compact 318 tds 90KM 66kW
mam go 2 lata. od poczatku naprawilem- wymiana poduszek pod silnikiem, hamulce tyl-calkowicie bebny+zaciski, sinen bloki-wymiana, wszystkie amortyzatory-wymiana, ostatnio wymienilem napinacz paska+taki maly amortyzatorek odpowiadajacy za drgania silnika oraz naprawa prowadnicy elektrycznej szyby. to by bylo na tyle, wszystkie naprawy raczej kosztowne,nawet po znajomosciach podejrzewam ze bylo to pare tysiecy ale jakos tak zal bylo sprzedawac...
~Ryju
Compact 318 tds 90KM 66kW
po zakupie samochodu po ok 3 miesiącach trochę sie sprułem. pompa paliwa w baku umarła pompa wtryskowa za małe ciśnienie dawała wymiana pierścieni w silniku wraz z drobnymi częściami do silnika od razu wymieniłem tarcze sprzęgłową z dociskiem i od tej pory ciesze się bardzo fajną jazdą moją zabaweczką
~ostal1985
Compact 318 tds 90KM 66kW
komputer x2(1na naprawa ok 400zl),pompa wtryskowa - sterowanie 700zl,zablokowany immobilizer 500zl,pompa wspomagania 300zl,2x czujnik abs - nowy 300zl sztuka,lancuch rozrzadu troszke sie rozluznil i stukal silnik - wymiana lancucha i napinacza 350zl oraz wszystkich uszczelek silnika -350zl
~tomaszos
Compact 318 tds 90KM 66kW
*mam małą dziurkę w misce olejowej ale to nie błąd techniczny tylko błąd poprzedniego użytkownika tego pojazdu. *padł mi wydech,jedna dziurka się zrobiła *nic więcej
~bmka
Compact 318 tds 90KM 66kW
Posiadam auto od kilku miesięcy. ALE jest w 'rodzinie' od 10 lat. Nie wiadomo mi nic na temat poważnych usterek w tym egzemplarzu.
~Skola
Compact 318 tds 90KM 66kW
samochód ma 360tys z tego ja zrobiłem jakies 50tys przebiegu i nic poważnego tylko części eksploatacyjne super!
~Paula
blacha , karoseria - masakra