Lista ocen BMW Seria 3 E36 Coupe (95) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 129 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szosti
Coupe 320 i 150KM 110kW
Zapewne te 16 lat temu cena auta sięgała bardzo wysoko... niedostępna dla znacznie większej części społeczeństwa jednak wraz z upływem lat jak wiemy samochody tracą na wartości i dziś takie autko może nabyć praktycznie każdy (oczywiście odradzam zakupu auta, które było katowane, a większość w Polsce jest właśnie takich). Plastinika nawet po kilu set tysiącach kilometrów nie \"skrzeczą\", \"piszczą\" gdyż są zrobione z miękkiego materiału,...
~szorstki
Coupe 320 i 150KM 110kW
Ceny teraz nie są dość wygórowane za ten model ale jak wiemy jakość idzie w cenie, tak więc za dobrze utrzymany samochód opłaca się dopłacić parę tysięcy niż kupić okazyjnie taniego \"gruchota\" i wkurzać się, że to i tamto nie działa. Pewnie nie którzy właśnie na podstawie zakupionego gruchota ocenili tę markę i nie spodobało im się, że kupili samochód za 5tyś.zł. i trzeba do niego jeszcze dokładać! Cóż takie są realia jesteś sknera to żałuj ;p
~Olek
Coupe 325 i 192KM 141kW
Większość BMW w Polsce jest skatowana i nie jest to wina samochodu, że wymaga licznych napraw. Jednak faktem jest, że prawie zawsze coś jest zepsute. Masa czujników i innych które po prostu np w Hondach nie występują i nigdy nie było z tym problemu. Za samochód zapłaciłem 3000 zł. Wsadziłem w jego naprawy już 3500 zł a bez kolejnego 1000 zł nadal będzie niesprawny..........
~Trzeźwo_myślący
Coupe 328 i 193KM 142kW
Cena/jakość - hmmm... rozbicie cenowe jest olbrzymie. Za BMW naprawdę trzeba zapłacić więcej niż za przysłowiowego Opla. Z tym, że w \"bawarce\" naprawdę widać, że ten samochód jest dużo lepszej jakości. Model 328 jest dość specyficzny, bo jest topową wersją po której jest tylko M3. Do tych wersji \"ładowano\" najlepsze materiały i full wyposażenie stąd ich cena na rynku.
~Adamus_Row
Coupe 328 i 193KM 142kW
Tanie w kupnie nie jest w utrzymaniu też, jednak swoje spali a PB98 w szczególności teraz gdy do najtańszych nie należy. Lecz ceny części strasznie nie odbiegają od innych. Dobrze utrzymane auta kosztują swoje ale są warte swojej ceny i dają wzamian bardzo dużo. Mimo swoich lat auto dalej prezentuje sie bardzo dobrze i jak dla mnie wyglada lepiej niz nie jedne nowsze.
~przemek24plus@onet.eu
Coupe 318 is 140KM 103kW
Zakupiłem wersję przystosowaną do ruchu lewostronnego...i dałem za nią 1.750 funtów, rok temu było to około 8.000 złotych... miała wtedy przebieg 166.400 kilometrów...i pełną historię serwisową z serwisu BMW. Wiec egzemplaż raczej zadbany...w polsce za te pieniądze to tylko zajechane szroty zciągnięte z Niemiec mozna wyrwać... Więc jestem jak najbardziej zadowolony.
~Paweł Szadkowski, dakota@ho.pl tel. 502741258
Coupe 318 is 140KM 103kW
Tak nowe jak i używane jak na nasze warunki trochę drogie, ale to dobrze bo jakość musi kosztować, a gdyby były tańsze to co drugie auto na drodze to byłoby BMW i wtedy nie byłoby już tak fajnie jak teraz i trzeba by rozglądac za jakimś PORSCHE albo BENTLEYEM i wtedy to już by naprawdę było drogo, a tak to mamy super jakość i wszystko co najleprze za w miarę rozsądne pieniądze.
~Krzych
Coupe 320 i 150KM 110kW
Stosunek jakość/cena - BEZNADZIEJA! spalnie na poziomie 12-13 litrow. co dostajemy w zamian??? 10sek do 100km/h (tyle co toyota yaris 1.1 lub hyundai getz 1.3) 55sek. do 200km/h tez rewelacja nie jest.no i ta usterkowosc..nie sa to moze powazne usterki, ale sa na pewno denerwujace. nie mam zielonego pojecia dlaczego i jak bmw wyrobila sobie taka renome?
~Sivy
Coupe 325 i 192KM 141kW
cena z tym motorkiem troszke za wysoka ale za zadbany model warto się szarpnąc. Troszkę żałuję zakupu narazie trwają poszukiwania e30 v8 4.4l ... Jeśli chodzi o seryjne modele to zdecydowanie e30 przerasta e36 tylko niestety starsza technologia odeszła wraz z kwadraciakiem :( ps starsza nie oznacza gorsza
~Leszek
Coupe 316 i 102KM 75kW
kupilem za 3000 euro, auto 13 letnie i nie mam zadnych obaw jezdzic nim po 200km/h po autobahnie, i niech mi nikt nie pisze, ze z Niemiec sprowadzane sa szroty. Moze lepiej jakby jezdzily maluchy, seicento i tico, ktore w momencie produkcji sa zlomem w porownaniu do mojego BMW, a po 5 latach to powinni je tylko na szrot zabrac.
BMW Seria 3 E36 Coupe