Lista ocen BMW Seria 3 E36 Coupe (100) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 124 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~don-kojote
Coupe 320 i 150KM 110kW
Na temat wyciszenia to nie wiele moge powiedziec, gdyz ja juz zapomnialem co to znaczy. Po moich wszystkich modyfikacjach, zarowno wizualnych i mechanicznych oraz audio nie ma terminu w moim BMW - wyciszenie. Ale to zaden minus tylko same zalety. Turbo syczy ze niejeden pociag potrafi byc cichszy, kompletny przelotowy uklad wydechowy zakonczony 4 koncowkami, po dwie na strone tez mozna uslyszec z 2-3 kilometrow. To wszystko jest jak wulkan...
~Trzeźwo_myślący
Coupe 328 i 193KM 142kW
Jeśli poruszamy się w przedziale do 3000 obrotów, to jest naprawdę cicho. Jadąc 90km/h prawie w ogóle nie słychać naszego R6 pod maską :). Przy większych prędkościach zaczyna robić się głośniej, ale dźwięk nie jest uciążliwy. BMW zawsze dba o dźwięk wydechu swoich samochodów, a 328 ma dodatkowo przepustnicę w wydechu. Dzięki temu zapewnia nam ciszę przy zwykłej miejskiej jeździe i naprawdę ładny dźwięk w ostrej.
~Nomad
Coupe 323 i 2.5 170KM 125kW
Już od pierwszego dnia aż do dziś jestem zaskoczony poziomem wyciszenia auta. Nie ważne z jaką prędkością jedziesz czy 100 czy 200, radia (nawet to najprostsze audio gra bardzo dobrze - w końcu to klasa premium) możesz spokojnie słuchać czy rozmawiać z współpasażerami. Dźwięk silnika pomimo luźniejszego wydechu z 328i przedostaje się do kabiny wtedy kiedy chcesz. A wtedy ryk r6 to absolutna uczta dla uszu.
~Mario
Coupe 318 is 140KM 103kW
w zasadzie miałem wystawić 4 bo powyżej 140km/h daje dość mocno o sobie znać silnik tylko że ma on mimo 4 cylindrów przyjemny gang więc po co go zagłuszać? Istotniejsze jest że mimo 15 lat eksploatacji i braku ramek na okna świst spod uszczelek nie istnieje! Nawet przy 200 km/h. I za to szacunek i właśnie 5!
~przemek24plus@onet.eu
Coupe 318 is 140KM 103kW
Około połowa dróg, po których jeżdże to autostrady i muszę przyznać, że auto jest wystarczająco ciche. Nawet przy 200 km/h można normalnie rozmawiać i w aucie panuje spokój. Silnik słychać cichutko...opon wcale, najdonośniejszy jest szum opływającego powietrza, ale nie jest denerwujący... Poniżej 160 km/h jest już cichutko...
~Kaskulec
Coupe 316 i 102KM 75kW
Leciwy ale, materiały z jakich zrobione jest wnetrze, ida w parze z jakoscia, nic sie nie tlucze, nie skrzypi (jak to bywa nawet w nowych samochodach). Owszem uszczelka w przedniej szybie troche sparciala i szumialo powyzej 80, wystarczylo w warsztacie podkleic uszczelke i spokoj.
~luki0170@wp.pl
Coupe 323 i 2.5 170KM 125kW
U mnie to pewnie wina popękanych uszczelek w drzwiach, które muszę wymienić ponieważ słychać szum waitru podczas jazdy ;/ poza tym jest ok, wiadomo, że w BMW musi być słychać silnik no i tutaj tak jest :D czasami przyciszam radio żeby posłuchać sobie jak gra te 6 garów xD
~szosti
Coupe 320 i 150KM 110kW
Wyciszenie w BMW to perfekcja... o tyle co jeszcze w coupe da się usłyszeć szum powietrza przy większych prędkościach dzięki drzwiom i szybom bez ramy to już w modelach w wersji sedan jest cichutko. Tak czy siak wygłuszenie samochodu bardzo dobre :)
~szorstki
Coupe 320 i 150KM 110kW
wyciszenie jest na wysokim poziomie jednakże, przy większych prędkościach około 150km/h słychać szum opon pewnie też przez to, że jeżdżę teraz na zimówkach ale i szyby bez ramek robią swoje. Ale i tak jestem zadowolony z auta.
~Joshi
Coupe 318 is 140KM 103kW
Jeśli seria, bez sportowych tłumików, nawet przy wysokich obrotach jest cicho i kulturalnie. Ja mam strumienicę oraz tłumik sportowy więc poziom hałasu (ale przyjemnego mruczenia) wzrósł, ale do zniesienia, nawet na długich trasach.
BMW Seria 3 E36 Coupe