Lista ocen BMW Seria 3 E36 Coupe 318 is 140KM 103kW 1992-1999 (24) - Ergonomia

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mario
Coupe 318 is 140KM 103kW
Znowu ciężko się do czegoś przyczepić! Klapa na teleskopach, wszystkie przełączniki pod ręką. Fotel pasażera ma dźwigienkę do pochylania go także od strony kierowcy i wraca na swoje dawne położenie (w Civicu np ten temat to był dramat!) Składanie kanapy banalne, dużo miejsca pod maską itp. Na siłę można zauważyć że regulacja lusterek nie ma położenia 0, jest tylko L lub P, więc po trąceniu manetki może przestawić się lekko któreś lusterko....
~przemek24plus@onet.eu
Coupe 318 is 140KM 103kW
Pod tym względem ten model mnie nie zaskoczył niczym nowym... Schowek jest stosunkowo za mały...choć znalazła się tam firmowa latarka z gniazdem do ładowania... Poprzednio "ujeżdżałem" E30 i przyznam szczerze, że E36 pod tym względem nie jest lepsze od E30...a szkoda. Nie jest źle ale mogło by być lepiej...
~szałan
Coupe 318 is 140KM 103kW
to auto sportowe, więc sportowa ergonomia jest bardzo dobra, nisko się siedzi, lekko leżąc - kierowca i pasażer mają full miejsca. Patrząc na ergonomię zwykłego auta, to marnie - duuuuże drzwi, które na parkingu czasem niepomagają, nieduży bagażnik, z tyłu malutko miejsca na nogi.
~tomtom
Coupe 318 is 140KM 103kW
Autko ma prawie 20 lat a w srodku wyglada calkiem dobrze. Tapicerki i plastki sa trwale. Siedzenia maja rozbudawana regulacje. Wszystko jest tam gdzie byc powinno. Zegary bardzo czytelne. Fotele + charakterystyka zawieszenia = w miare wygodna jazda.
~szwedu
Coupe 318 is 140KM 103kW
Siedzi się wygodnie , pozycja za kierownica nie meczy , fotele maja duże możliwości regulacji i to płynnej a nie na jakaś korbkę , fotel można położyć na płasko w 1 sekundę. Mozna w razie zmęczenia na trasie zjechać na parking i spać wygodnie.
~Joshi
Coupe 318 is 140KM 103kW
Siedzenia regulowane jak tylko się da, SUPER... miejsca nawet przy 190cm. wzrostu wystarczająca. Wszystko pod ręką, intuicyjne wiesz, gdzie, co się znajduje. Z tyłu dla 2 osób SUPER, przy 3 osobach już nie tak kolorowo, ale nie tragicznie :)
~turek737@wp.pl
Coupe 318 is 140KM 103kW
Mimo ,że to coupe w samochodzie jest sporo miejsca. Jeżeli ktoś nie ma dzieci to polecam coupe bardzo przydatne jest składanie foteli. (wsiadając do samochodu można położyć coś za fotelem)
~Paweł Szadkowski, dakota@ho.pl tel. 502741258
Coupe 318 is 140KM 103kW
Jak dla mnie - jako - kierowcy nic dono dać nic ująć. Sterowanie siedzeniami mogło by być lepsze, no ale to chyba jedyna wada BMW, wcale nie tak uciążliwa. Jest OK.
~menel_m
Coupe 318 is 140KM 103kW
Dla mnie przy pierwszym kontakcie zero problemow! Niektorzy musza przyzwyczaic sie do sterowania sztybami nie z drzwi a ze strony przekladni biegow!
~lukaszol343
Coupe 318 is 140KM 103kW
niestety oryginalne części bardzo drogie ale zamienniki w cenie części do jakiegokolwiek innego auta typu fiat itp...
BMW Seria 3 E36 Coupe