Lista ocen BMW Seria 3 E36 Coupe 318 is 140KM 103kW 1992-1999 (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~przemek24plus@onet.eu
Coupe 318 is 140KM 103kW
Zakupiłem wersję przystosowaną do ruchu lewostronnego...i dałem za nią 1.750 funtów, rok temu było to około 8.000 złotych... miała wtedy przebieg 166.400 kilometrów...i pełną historię serwisową z serwisu BMW. Wiec egzemplaż raczej zadbany...w polsce za te pieniądze to tylko zajechane szroty zciągnięte z Niemiec mozna wyrwać... Więc jestem jak najbardziej zadowolony.
~Paweł Szadkowski, dakota@ho.pl tel. 502741258
Coupe 318 is 140KM 103kW
Tak nowe jak i używane jak na nasze warunki trochę drogie, ale to dobrze bo jakość musi kosztować, a gdyby były tańsze to co drugie auto na drodze to byłoby BMW i wtedy nie byłoby już tak fajnie jak teraz i trzeba by rozglądac za jakimś PORSCHE albo BENTLEYEM i wtedy to już by naprawdę było drogo, a tak to mamy super jakość i wszystko co najleprze za w miarę rozsądne pieniądze.
~Mario
Coupe 318 is 140KM 103kW
Dla mnie interes życia. Niemal najtańsze auto jakim jeździłem a mało które było w czymkolwiek od niego lepsze! Za dobrze wyposażony egzemplarz w naprawdę w idealnym stanie warto wydać i 20 tysięcy, bo według mnie pod wieloma względami oferuje więcej niż E46, nie mówiąc o innych autach.
~turek737@wp.pl
Coupe 318 is 140KM 103kW
Tu ciężko coś powiedzieć z racji tego ,że rynek jest pełny zakatowanych egzemplarzy i tylko fakt, że jest to dobry samochód pozwala nam obserwować je poruszające się po naszych drogach. Jak sie uda upolować dobry model to najczęściej ktoś go tanio nie odda. (nie jest to regułą )
~manijo
Coupe 318 is 140KM 103kW
drogi przy kupnie ale jak kupiel 8 letni a teraz bede go sprzedawal to jeszcze cos wezme za niego a nie oddam na zlom a czesci taniocha chyba ze sie chce kupowac orginaly to jezusie zlituj sie, na szczescie zamienikow do wyboru i koloru
~lukaszol343
Coupe 318 is 140KM 103kW
jest to samochód stary ale w dobrym wyposażeniu może konkurować z samochodami z lat 2000-2008. ceny samochodów w dobrym stanie niestety wysokie. złomu nie polecam kupować bo to co oszczędzimy na kupnie włożymy i tak w naprawę.
~Joshi
Coupe 318 is 140KM 103kW
Do 10.000PLN ciężko kupić zadbane, serwisowane auto, bez przejść, jednak mając do wydania około 15.000PLN można nabyć piękny model, z Niemiec czy Holandii, niekoniecznie od młodego łebka, ale od starszego pana.
~menel_m
Coupe 318 is 140KM 103kW
Samochod ma swoje lata ale tez kosztuje niewiele. Za 2000euro + oplaty kupiłem auto niebanalne i solidne. po założeniu gazu(niektorzy nie popieraja takich decyzji) jeżdze za niewielkie pieniadze i dlatego uwazam ze bylo warto.
~Radosc z jazdy
Coupe 318 is 140KM 103kW
Zadbane Bmw jest warte każdych pieniędzy a zajeżdżone po małolacie i burak-tuningu jest g..no warte bo to co trzeba do niego dołożyć aby mieć radość z jazdy może przekroczyć jego wartość.
~szwedu
Coupe 318 is 140KM 103kW
Te auta teraz są naprawdę tanie . Części zamienne można dostać od reki , nawet części typu silnik maglownica dyferencjał można dostać z aut angielskich czy zachodnich na allegro.
BMW Seria 3 E36 Coupe