Lista ocen BMW Seria 3 E36 Coupe 318 is 140KM 103kW 1992-1999 (28) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~menel_m
Coupe 318 is 140KM 103kW
Tu dalbym 3,5 ale nie chce zanizać oceny bo to naprawde fajne auto:) Troche słabo sie nagrzewa, i nie mozna skierowac cieplego strumienia powietrza na środek kabiny a jadynie na szybe i nogi:( Latem- klima niezbedna!!!! szyberdach spisuje sie nieźle ale przy upalach nic klimatyzacji nie zastapi! ja jej nie mam i cierpie!!! Dodam jeszcze ze jechalem autami bez klimy w ltorych bylo znacznie cieplej.
~szwedu
Coupe 318 is 140KM 103kW
Filtr pyłkowy szybko się zapycha , większość posiadaczy tego nie wie i narzeka na slaby nadmuch i zapach... Filtr wymienia się co roku najlepiej po zimie . Ogrzewanie to istny \"demon\" , w moim przypadku z klimatyzacja mam pokrętła z ustawieniem temperatury i jak ustawie je na maximum ogrzewanie działa non stop na 100% , powietrze jest jak z suszarki .
~Joshi
Coupe 318 is 140KM 103kW
Jest dobrze, chociaż nie idealnie, ale to znowu indywidualny problem z moim egzemplarzem. Nadmuch ciepłego powietrza działa tylko w pozycji 1 i 4, dlatego jest albo za słaby, albo za mocny. Jednak jeśli wszystko jest sprawne, jest OK. Szybko się nagrzewa, zaparowane szyby to nie kłopot.
~turek737@wp.pl
Coupe 318 is 140KM 103kW
Niby niewiele ale bmw ma dużo takich smaczków. Bardzo szybko samochód osiaga temperaturę potrzebną do ogrzania kabiny, samochód został tak zaprojektowany , że wszystko pomaga kierowcy w prowadzeniu. (nie ma wilgoci w samochodzie)co z kolei oznacza , że jest szczelny :)
~przemek24plus@onet.eu
Coupe 318 is 140KM 103kW
Posiadam auto z szyberdachem, więc nie jest to tak dokuczliwe...ale gdy trzeba auto przewietrzyć bez otwierania okien i szyberdachu, to już jest dużo gorzej. Z ogrzewaniem również średnio. Przy temperaturach około -5 stopni potrzeba około 5-7 minut by w aucie się miło nagrzało...
~Paweł Szadkowski, dakota@ho.pl tel. 502741258
Coupe 318 is 140KM 103kW
Dobre przewietrzanie, dobre ogrzewanie w zimie. Nie mam w tym BMW klimatyzacji więc latem jest trochę gorąco, ale jest szyberdach i tylne szyby uchylne więc można wytrzymać nawet w największe upały.
~Mario
Coupe 318 is 140KM 103kW
Działa idealnie, zarówno zimą i latem. Jeśli u kogoś jest inaczej to wina zapchanego filtra kabinowego (sam to przerabiałem). Autoklima świetnie trzyma temperaturę.
~Damian M.
Coupe 318 is 140KM 103kW
ogrzewanie okej ale gorzej z nawiewem chłodnego powietrza bo ciągle leci ciepłe więc tą rzecz mam do naprawy :(
~Tomasz Wasik
Coupe 318 is 140KM 103kW
NAPEWNO POPRZEDNIK(E30) MIAŁ WYDAJNIEJSZE OGRZEWANIE BO SZŁO SIĘ UGOTOWAC;) ALE I W YKONANIU E-36 JEST CAŁKIEM WYDAJNE!
~tomtom
Coupe 318 is 140KM 103kW
Trudno mi powiedziec. Nadmuch dziala i tyle. Ogrzewanie jakies słabe, byc moze cos mam uszkodzone.
BMW Seria 3 E36 Coupe