Lista ocen BMW Seria 3 E36 Coupe 328 i 193KM 142kW 1995-1999 (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Trzeźwo_myślący
Coupe 328 i 193KM 142kW
Cena/jakość - hmmm... rozbicie cenowe jest olbrzymie. Za BMW naprawdę trzeba zapłacić więcej niż za przysłowiowego Opla. Z tym, że w \"bawarce\" naprawdę widać, że ten samochód jest dużo lepszej jakości. Model 328 jest dość specyficzny, bo jest topową wersją po której jest tylko M3. Do tych wersji \"ładowano\" najlepsze materiały i full wyposażenie stąd ich cena na rynku.
~Adamus_Row
Coupe 328 i 193KM 142kW
Tanie w kupnie nie jest w utrzymaniu też, jednak swoje spali a PB98 w szczególności teraz gdy do najtańszych nie należy. Lecz ceny części strasznie nie odbiegają od innych. Dobrze utrzymane auta kosztują swoje ale są warte swojej ceny i dają wzamian bardzo dużo. Mimo swoich lat auto dalej prezentuje sie bardzo dobrze i jak dla mnie wyglada lepiej niz nie jedne nowsze.
~Roadrunner(lukas.kempo@wp.pl)
Coupe 328 i 193KM 142kW
Jakosc produktow spod znaku BMW zawsze byla "top quality". Tak jest i w tym przypadku. Zdecydowanie wole kupic taka bete niz np. nowa skode fabie - cena za zadbany egzemplarz niemal taka sama. Ja kupilem i nie zaluje. Jezeli sie sprawdzi i nie bedzie sie psula to nastepne auto tez bedzie bmw, ale oczywiscie wieksze i V8.
~BODEK
Coupe 328 i 193KM 142kW
CENY SZCZEGÓLNIE TERAZ CZASEM AŻ ŚMIESZNIE NISKIE,ALE POLECAM DOŁOŻYĆ I KUPIĆ DOBRE AUTO A NIE TAKIEGO KONDONA,BO TE SAMOCHODY NIE MAJA LEKKO I JAK KTOŚ NIE DBA TO PRZYSŁOWNIE SIE MOŻE SPRAWDZIĆ;) A JAK ZADBANE TO TYLKO "B"EZPIECZEŃSTWO "M"OC I "W"YGODA
~Marecki
Coupe 328 i 193KM 142kW
Tak jak już wcześniej pisałem podstawową sprawa jest stan techniczny to za niego płacimy nie za rocznik w dowodzie. Ja za swoją zapłaciłem sporo ale wiem że były to dobrze wydane pieniądze
~BmwRulez
Coupe 328 i 193KM 142kW
Stosunek jakości do ceny jest odpowiedni, nie wierze w tanie BMW (okazje), za te pieniądze mam super wyposażenie, osiągi i niezły komfort jazdy
~Daniel
Coupe 328 i 193KM 142kW
Niestety nie jest to tani samochód. w tej cenie można kupić wiele nowszych samochodów dających podobną radość z jazdy.
~BMW-Freak
Coupe 328 i 193KM 142kW
Nie dalem za niego wiele ...ale to co dostalem jest .....perfekcyjne !!!
~tomek
Za zadbany egzemplarz trzeba dać ok.17 tys zł
~Bmw wariat
Coupe 328 i 193KM 142kW
NIE MA LEPSZEGO SAMOCHODU!
BMW Seria 3 E36 Coupe